En anna senttiäkään avustusta enkä säästä energiassa tai yleensä kulutuksessa niin kauan kuin kehitysmaiden tolkuton väestönkasvu jatkuu. Kaikki ilmastosopimukset ovat aivan naurettavia, koska väestön liikakasvu tuhoaa maapallon nopeammin kuin mikään muu. Teollisuusmaat pahentavat asiaa viemällä Afrikkaan lääkkeitä ja ruokaa sekä ottamalla vastaan parempaa elintasoa ja elintilaa (Lebensraum?) hakevat surffarit. Kehitysmaiden naisia voisi kannustaa maksamalla 5000 euroa, jos nainen steriloidaan eikä ole synnyttänyt.
Syntyvyyden sääntely kehitysmaihin
Linkola.tietää
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Joo, olen vuosituhannen alusta ensimmäisen kerran tuosta aiheesta ollut tuota mieltä eikä tilanne ole ohi, vaan pahenee yhä vain.
Olin myös jo silloin sitä mieltä, että Eurooppa saa näillä politiikoilla vastaansa ihmis-tsunamin Afrikasta ja niin on nyt. Orbaneita tarvittaisiin.
Ja seurauksena tälle hullutukselle ei ole rauhallinen käkkäräpäinen Pan-mulattirotu, vaikka se on tavoitteena hulluilla, vaan mellakat ympäri Euroopan lopputulos tulee olemaan karmaiseva tätä poliittista menoa.
Eli EU:ssa ei ole johtajia, vaan kansojensa pettäjiä. Heidät on pakko saada syrjään politiikastaan ja kertomaan, mitä agendaa he toteuttavat ja puristaa se tieto väkisillä ulos !
He käyvät kalliiksi Afrikkalaistensa ja Islamisaationsa kanssa !