Uskovaisten typeryys

Tässä Juice Leskinen laulaa ihmisen typeryydestä...
https://www.youtube.com/watch?v=xp0Dm-75Ze8
2206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Monella asialla rahastetaan.
Mieti jos ei olis uskontoa, kuinka monta työtöntä tulisi

Äänestä

Tuo+Juisen+kappale+pätee+100%++nimenomaan+näihin+helluntailaisiin+ja+jehoviin++;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miettinyt kirjoitti:

Tässä Juice Leskinen laulaa ihmisen typeryydestä...
https://www.youtube.com/watch?v=xp0Dm-75Ze8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu