Jyväskylä Prisma

Olit upea nainen ja äiti tänään kosmetiikkaosaston hyllyillä. Menin ihan sekaisin valinnoissani.
5282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pistä tuntomerkkejä :)

Äänestä

Isot rinnat, ehkä vähän liian iso takamus, kaikinpuolin pantavan näköinen.

Äänestä

Mä jo säikähdin että tarkotit mua.. no onneks en ollu.

Äänestä

Harmi, meni taas tumputtamieksi koko homma.

Äänestä

Olinkohan minä se.. Tumma nainen kahden lapsen kanssa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dödönostaja kirjoitti:

Olit upea nainen ja äiti tänään kosmetiikkaosaston hyllyillä. Menin ihan sekaisin valinnoissani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu