Elämä illan Allahia on tyhjä elämä

Onnettomuutta ja epävarmuutta uskottoman elämä, Allah ei vaadi paljon mutta antaa kaiken. Eritoten perussuomalaisen onnettomien ja epävarmojen tulisi avata Koraani kerran elämässä ja nähdä, mutta ehkä minkään kirjan avaus on liian vaikeaa?
261
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lapset uskoo satuihin ei aikuiset.

Äänestä

Totta, tosin persut on niin tyhmää porukka että eivät ymmärrä lukemaansa.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnensuomalainen kirjoitti:

Onnettomuutta ja epävarmuutta uskottoman elämä, Allah ei vaadi paljon mutta antaa kaiken. Eritoten perussuomalaisen onnettomien ja epävarmojen tulisi avata Koraani kerran elämässä ja nähdä, mutta ehkä minkään kirjan avaus on liian vaikeaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu