Härskiä kusetusta.

langennut1

Nelosen aamupäivän Tieda ja Voita visailu.En ymmärrä miten tv-kanava-antaa moista tapahtua ja Elisa/Saunalahti vielä rahastaa rosvoille.

6

879

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • äitykkä

      En pidä yhtään parempana näitä ennustajiakaan,joita monet vanhukset kuuntelevat.

    • silmäniloakaikille

      Mutta on se niin hurmaavan seksikäs se Iida;))

    • Rrrkele

      Nythän vasta härski kusetus on keksitty. oikea kusetusten äiti ja vielä muka lasten hyväksi. Vitosella pääset soittamaan uutta muka vastaus vuoroasi jne. Kun yritin heidän sivulleen niin kone hälyytti.
      Eikö näitä kuppareita kukaan valvo, vai onko nykyään maan tapana huijata varsinkin vanhempia katsojia mielin määrin. Kun ei mediaveroillaan muutakaan katsottavaa tule eikä saa niin sortuvat näihin iljettäviin loukkuihin. Kyllä jonkun pitäisi aloittaa siivous noidenkin päivä huijjareitten pesissä.

      • Lila-Mikaela

        Olen ihmetellyt samaa jo kauan. Miten tuollainen ohjelma voi olla tv:ssa monta vuotta, joka lypsää soittajien rahat. Ohjelma on pelkkä lypsykone, mutta minkä hyväksi? Harva siellä mitään voittaa, koska on niin vaikeaksi tehty läpipääsy puhelimella. Kun pääset läpi, niin ne lisäkysymykset ovat niin sekavia, ettei kulu kuin hetki, kun saat tiedon, että yritä uudestaan. Yhteys on niin huono, ettei toisessa päässä kuultu vastausta ja sitten aika jo loppuikin.

        Tuollainen ohjelma pitäisi lailla kieltää.


      • Anonyymi

        Ehkö joku voisi mennä ja järjestää vähän jännitystä.


      • Anonyymi

        LIVE:Onnen arpa pitäisi olla suoralähetys, mutta tänäänkin lähetykseen parin soittajan taustalta kuului sama lähetys, mutta minuutin pielessä. Ihmettelen syvästi.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      144
      3641
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      72
      2206
    3. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      64
      1938
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      97
      1911
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1869
    6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      9
      1714
    7. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1581
    8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      79
      1564
    9. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      11
      1370
    10. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      125
      1353
    Aihe