Hauskasti sanottu.

Väyrynen lähti presidentinvaalikisaan koska ei pystynyt kannattamaan muita ehdokkaita.
366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Normaali rötöskepulainenhan on sellainen että kannattaa ja samalla vastustaa ehdotusta.

Äänestä

Venäjä manipuloi myyrä haloskan pressaksi aikoinaan, jotta haloska kieltäisi natopuheet..

Äänestä
  • Miten se oikeistolainen Venäjä olisi vasemmistolaista Halosta pystynyt manipuloimaan?

    Se Putinin puolue Venäjällä on suomalaisen kokoomuksen veljespuolue, ja niin oikeistolainen kuin vain on mahdollista olla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


valitsiparhaan kirjoitti:

Väyrynen lähti presidentinvaalikisaan koska ei pystynyt kannattamaan muita ehdokkaita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu