Therman on Martinan Instakuvassa kun pakkopaidassa

Juuri sen näköisenä, että tässä on oltava, tai turpaan tulee. Jos ei itselleen niin jollekin kuitenkin..

Ilmeet ovat samat, kun se Miss Hki Jessica vai mikä se nyt oli, joka pahoinpitelyn ja Martinan
kierouden takia jouti luopumaan "Krunustaan"...

Martina pitää kulttuurisata. Aivan Potku nyrkkeilu taitaa olla lähellä sydäntä.

Perheväkivallan aiheuttaja Nro 1. Abortit ym kuuluvat tähän samaan toimintaa.

Itseään korottava Lortto!
181265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Setämies Riksusta on raivoissaan näin ihanasta yhteiskuvasta.

Äänestä
  • Anne on raivoissaan Martinan ex-isäpuolelle Riksusta. Onkohan Mauno Toropainen siis Martinan isä?

    Äänestä

Muahhhah, kuva oikein huokuu rakkautta. Meinaan itserakkautta ja rakkautta rahaan. Perzeellä tienaa..... Voi poika parkaa, melkein käy sääliks.

Äänestä
  • Ja niin mielelläsi olisit hänen paikallaan.

    Äänestä

  • vanhatmuistot kirjoitti:

    Ja niin mielelläsi olisit hänen paikallaan.

    Maran paikalla olisi aika moni lortto. Olet oikeassa.

    Äänestä

  • Onko Marakatti mieshaaremia perustamassa, tarvii varmaan
    monta äijää mistä valita tulevaisuutensa turvaamiseks.

    Äänestä

Kamala alushame päällä Pariisissa. Luulee kai olevansa tyylikäs. En nyt sano muuta, hymyilyttää vaan.

Äänestä
  • Riepu mikä riepu, luuta puuttuu.
    Kivikauden aikaankin naisilla paremmat rievut, ja mitkäs ihmeen
    tolpat ne sieltä rätin alta vilkkuu, mummovainaan kurttuset jalat vai, hehee. Hyvä stebu.
    Taitaa olla topahopattu otos. Tirsk.

    Äänestä

  • voisentään kirjoitti:

    Riepu mikä riepu, luuta puuttuu.
    Kivikauden aikaankin naisilla paremmat rievut, ja mitkäs ihmeen
    tolpat ne sieltä rätin alta vilkkuu, mummovainaan kurttuset jalat vai, hehee. Hyvä stebu.
    Taitaa olla topahopattu otos. Tirsk.

    Martinalla kauniit, ruskettuneet ja sirot sääret.

    1Äänestä

Martina on ruma , vanha kulahtanut halpa akka, pompöttävä vatsa, roikkuvat silikonit, miehekkäät kasvot, pitkä selkä, iso selluliitti perse( jota peitellään Photoshopeilla) ja lyhyet töppö jalat, ihan todella kauhea vanha persjalkainen akka.
Mielikin niin sekaisin että väittää olevansa 170 cm pitkä kun kaikki tietää että hän on 163 cm.
Harhainen hullu sekopää akka, joka tulee sekoilemaan vielä paljon enemmän.

Äänestä

Jokaisellahan voi olla millaiset sääret tahansa ja ne tulee hyväksyä niin itsensä kuin ulkopuolistenkin. Mutta oikeesti toi hullunkurinen lakana-asu oikein kirkuu katsomaan sääriin ja ne eivät ole mitkään kauniit. Tulee mieleen jonkin aliravitun linnun koivet. Varmasti löytyy sellaisiakin asuja missä luisevat sääret ja ei niin kauniit polvet eivät varasta pääosaa.

Martina on kuvassa todella väsähtäneen ja kuivan näköinen.

Äänestä

Siellä on keskusteltu tulevasta elämästä. Sormusta ei tullut Pariisin matkalta mutta kaikki on taas ollut huikeaa. Hanneksen kanssa oli juhannus huikeaa ja taas Stefanin kanssa on huikeaa...Nooran kanssa oli huikeeta. Julkisuutta ei Stefan halua mutta silti sen verran että lehtiin kuva pääsee. Perheasiat ei julkisia. Koko ajan kuvaa stefania Pariisissa . Hikinen paita Stefanilla . Vähänkö poika häpeää mutta Martina kääntää ja näyttää millainen märkä paita on toisellakin puolella. Stefan sanoo sitten että lopeta kuvaaminen.Eipä paljon onnitteluja sadellut instassa Martinalle .
Miksi Martina niin paljon kuvaa jos ei halua tuoda perhettä julkisuuteen. Ristiriitaista.
Martina hyvä: asusi Pariisissa oli mauton. Lenkillä on soveliasta laittaa t-paita päälle kun mennään lenkille. Rinstsikoissa juoksentelu on kauhean näköistä. Menettelee Hangon landella mutta ei Pariisissa .

Äänestä

HEH, HH on nää kommentit sitten huvittavia. Kukaan ei muka kadehdi, eikä ole kiinnostunut heistä, mutta arvosteluja tulee joka ikisestä kuvasta.

1Äänestä
  • HEH, HH, H nää kommentoijat roikkuu huvittavasti kaikkia arvostellen.

    Äänestä

  • Mitä sille voi, että Martinan remmi naurattaa niin paljon. Ei sille voi mitään.

    Äänestä

Hehe, kaikkiapa hyvinkin. Vain Martsua, joka on N O L O lehmä.

Äänestä

Onko yhteiskuva nyt sitten parannusta entiseen?

Aiemmissa muutamassa kuvassa mies ihan tympääntynyt, nyt katse kuin peuralla ajovaloissa.

Äänestä
  • Kaatui pari kertaa fillarilla ennen kuin alkoi totella.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pariiti kirjoitti:

Juuri sen näköisenä, että tässä on oltava, tai turpaan tulee. Jos ei itselleen niin jollekin kuitenkin..

Ilmeet ovat samat, kun se Miss Hki Jessica vai mikä se nyt oli, joka pahoinpitelyn ja Martinan
kierouden takia jouti luopumaan "Krunustaan"...

Martina pitää kulttuurisata. Aivan Potku nyrkkeilu taitaa olla lähellä sydäntä.

Perheväkivallan aiheuttaja Nro 1. Abortit ym kuuluvat tähän samaan toimintaa.

Itseään korottava Lortto!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu