pakolliseksi niin, että aina kun jossain tulee pakolainen/pakolaisia vastaan, tulee kantasuomalaisen nöyrästi kumartua pakolaista kohti ja ylistettävä riemukkaasti "ELÄKÖÖN PAKOLAISET!" samalla tarjoten lompakkonsa sisällön sekä kännykkänsä pakolaisen välittömään viihdekäyttöön. Tämän toimenpiteen laiminlyömisestä lyötäköön tuntuva taloudellinen rangaistus tyyliin kesämökin tai moottoripyörän pakkolunastus ko. loukatun pakolaisen omistukseen.
Ihme jos ei rasismi lopu.
Ihme jos ei rasismi lopu.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hyviä käytännön ideoita. Näitä lisää ja tietty kivapuhetta päälle, niin meistä ajatellaan maailmalla vain positiivisesti ja saamme lisää arvovieraita.
Älä unohda rakkautta! Pakolaiselle tulee tarjota myös avoimesti rakkaudenreikää laskemalla housut/hame jalkoihin, ja pyllistämällä pakolaista kohti! Huom, kaikkia somaleita tulee myös kohdella pakolaisina, ovat he olleet täällä kuinka kauan tahansa! Puhukaamme ennemmin kunniakansalaisista, pakolainen on jollain tapaa loukkaava sana, sen voi rinnastaa erehdyksessä esim. tuholaiseen.
Suvakit nyt hoitoon.