Nuo vitsit on väsyneitä. Nyt oikeaa meteliä ja kunnon kannustusta Saarikentälle, että setien mukahauskat sutkautukset jää jyrän alle. Meidän joukkue ansaitsee kunnon kannustuksen. Suomen paras yleisö, mai ääs. Oli joskus.
Täytemies kopilla pois
satunnaiskatsoja
5216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Täytemiehiä on kentälläkin ilman niitä ei vimpeli pärjää.
Eeooooeeooooouuuuueeeuuuuuoooooop!
Ei se oo paras yleisö joka vaan huutaa kurkku suorana!!!
Kannustusta. kaivataan kentälle Yleisön pitäisi kannustaa varsinkin silloin kun Veto on ahtaalla Kovin on ollut vaimeaa tänä kesänä Nyt ensi viikolla alunperin suunniteltu rosteri kehissä Tiistaina kentälle ja ääntä kehiin
SP Kivimäki ja muu joukkue on toivonut että kauden alusta alkaen yleisö pitää henkeä yllä. Toive sukeltanut ehkä kankkulankaivooon. Silloin innostutaan kun Veto johtoasemassa. Tai tälläkaudella ei oikeastaan edes johdosta. Aneemia iskenyt Saareen. Hävettää poikiin puolesta. Mutta ehkä huomenna jo irtoaa ääni kun oululaiset ja räksyttävät vaihtopenkkiläiset tulee. Provo/toive vielä kaupanpäälle: Saarikenttä-aallot!