Seksi neitsyen kanssa?

Fddffdll

Varmaan hölmö kysymys, mutta kaipaisi vinkkejä. Olen 24-vuotias kundi ja pari viikkoa on ollut pientä surinaa 16-vuotiaan tytön kanssa ja homma eteni viimeksi siihen, että oli pientä käsipeliä. Samalla selvisi, että kyseinen tyttö on neitsyt. Lisäksi tytön alapää on melko ahdas, sillä jo yhden sormen työntäminen hänen sisälle tuntui tiukalta. Olen harrastanut seksiä reilu kymmenen tytön kanssa, mutten koskaan neitsyen kanssa. Haluaisin kyllä panna tätä tyttöä, mutta miten ihmeessä saan kalun sisälle, kun se on ehkä 2-3 kertaa paksumpi kuin sormi?? Tarvitseeko alapäätä jotenkin "venyttää" vai miten homman saa toimimaan? Asiallisia kommentteja haluaisin. Tyttö on tulossa huomenna luokseni, olen ostanut kondomeja ja jopa liukastetta kaiken varalta.

11

4831

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • korkkipoks

      Kunnon esileikit ja nuolet sille vaikka orkut pohjalle. Pillu rentoutuu tuosta ja avautuu aivan toisella tavalla hyvin kiihotettuna. Tyttökin siitä jo niin kiimoissaan ettei jännitä niin paljoa.

    • Olet kyllä sangen pihalla, jos ajattelet jollain "venyttää" pillua.
      Yrität saada hänet nauttimaan ja kostumaan kunnolla. Jossain vaiheessa voit kokeilla munan työntämistä sisään. Jos ei onnistu niin teette muuta mukavaa. Kyllä se jossain vaiheessa onnistuu.

    • näilläetiäppäin

      Se on tuo mulkku melko etevä menemään tiukkaankin reikään.
      Sormia ei pidä mennä työntelemään neitsyen ollessa kysymyksessä.

    • sdfghjklkjhgfcfvgbhjnkl

      No miten siinä kävi?
      Vähän kyllä ihmettelen tuota ikäeroa. Kun itse olin 24, ei olisi tullut mieleenkään olla 16-vuotiaan kanssa. Vaikka on se toisaalta huomaavaista, että olet miettinyt miten homma sujuisi hyvin.

      • GuyTre

        Kyllä 16-vuotias on jo fyysisesti nainen. Olen itse harrastanut seksiä useamman 16-17-vuotiaan kanssa ihan viimeisen vuoden aikana, vaikka olen jo päälle kolmekymppinen. Tuon ikäisillä on mielestäni kaunis vartalo ja usein nätti, pyöreä peppu ja siksi todella kiihottavaa panna takaapäin. Väittäisin myös, että nuorelle tytölle on parempi, kun on vanhemman ja kokeneemman miehen käsittelyssä. Esim. jos joku 16-v tyttö on ensimmäisen kerran samanikäisen jätkän kanssa, niin homma menee varmuudella sähläämiseksi. Olen harrastanut seksiä kolmen tytön kanssa, jotka olivat neitsyitä, kaksi 16, yksi 18 ja väittäisin, että jokaiselle ollut parempi kokemus kuin jonkun nuoren klopin kanssa. Itse panostin lämmittelyyn ja alapään kosketteluun, asettanut tytön vatsalleen makuuasentoon, suudellut kaulaa ja selkää ja kun tyttö vaikuttanut siltä, että olisi valmis, niin aluksi kosketellut kalun päällä pakaroiden välistä ja haaroista ja lopulta työntynyt sisään. Neitsyen paneminen on todella kiihottavaa ja kunnia asia saada olla tytön ensimmäinen.


    • TravellerM

      Ensin opettelette olemaan nudena molemmat kaksistaan, sitten huumoria ja esileikkejä ja orkku. Liukkari on tärkeää! Ja se että opetat neitysen olemaan iho ihoa vasten muutenkin.

    • vffdfdfdfd

      jos näyttää siltä että pimppaan ei mene muna ollenskaan niin eipä hätää kairaa perssilmää kun sulla on ne liukkaritkin varattuna, ja hei älä unohda kertoa täällä miten rypyreikä venyi ja paukkui

    • Isollapuhkaistu

      Mitään sormea neitsyeen emättimeen! Vähemmästäkin saa trauman, jos mies ei ymmärrä, mihin asti voi työntää sormen ja miten. Oikeasti tuollainen voi sattua ihan perkeleesti!
      Kasvatat neitsyeen luottamusta itseesi tarjoamalla kokemustasi ja kehoasi neitsyeen käyttöön. Tämä tarkoittaa sitä, että pyrit normaaliin seksikontaktiin, missä nyt vain yhtenä osana muiden joukossa on tuo defloraatio, eli "puhkaisu".

    • Kulttuurin.kääntöpuoli

      Oletpa sinä nuoren tytön iskenyt! 16-vuotias on vielä ihan lapsi, ja 19-vuotiaaksi asti ihminen on teini.

      Tärkeintä neitsyen kanssa toimiessa on alkulämmittely, eli esileikki. Tytön pitää olla kiihottunut, jolloin sisään työntyminen on helpompaa. Myös liukuvoidetta kannattaa ehdottomasti käyttää ja varovasti edestakaisin menevin pienin liikkein sisään.

      Emätin on joustava elin eli kyllä sinne mahtuu.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      150
      4573
    2. Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi

      Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja
      Maailman menoa
      91
      3567
    3. Ei me olla sielunkumppaneita

      jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v
      Ikävä
      36
      2766
    4. Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut

      Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan
      Maailman menoa
      1
      2463
    5. Persut = far-right Finns Party?

      Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M
      Maailman menoa
      18
      2437
    6. KÄVELYTREFFIT ?

      Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo
      Ikävä
      241
      1775
    7. Hevosmies kylän kunnioitettu herra

      Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka
      Hyrynsalmi
      26
      1455
    8. Mies pelkää mahdollista raskautta

      Millaisia ajatuksia seuraava herättää teissä? Olemme tunteneet miehen kanssa vuosikausia, seurustelleetkin jo pitkään j
      Sinkut
      238
      1344
    9. Kiikkustuoli

      Sunnuntai aamun hiljaisuutta ja rauhaisaa oloa. Aloitan taas uuden alustan, jospa edellisessä asiat tulee pohdittu ja sa
      80 plus
      179
      1305
    10. Ihana M nainen

      Ihana M nainen. Nainen kuin unelma.
      Ikävä
      75
      1260
    Aihe