Kouvola, Koria, kuusaa 70-80-90 luku

Kertokaas hyviä muistoja kouvolasta korialta ja kuusaalta 70-80 ja 90 luvulta esim rokista ja muista sen ajan tyypeistä ja kahinoista.
1318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuolloin oli kylät täynnä kauniita naisia ja toosaa sai vasta pitkän puhumisen jälkeen. Tänään vielä löytyy hieman eroosion ja painovoiman kohtelemia tuon aikakauden silti yhä kauniita naisia, mutta tuon toosan kanssa on vaikeampaa, ovat onnellisesti aviossa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tallaaja123 kirjoitti:

Kertokaas hyviä muistoja kouvolasta korialta ja kuusaalta 70-80 ja 90 luvulta esim rokista ja muista sen ajan tyypeistä ja kahinoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu