niin miten voimakkaan kiihokkeen hän tarvitsee stondikseen? Riittääkö jos näkee jotain kiihottavaa vai tarviiko kosketusta? minkä ajan kuluttua/kuluessa lääkkeen syömisestä pitää saada kiihoke?
Jos mies on syönyt huomaamattaan viagraa tjms,
9
992
Vastaukset
- Kullinomistaja
Vaatii kiihokkeen silti, ei riitä että on vain syönyt viagraa. . Kosketus on aika varma, kunhat et ala heti vemputtamaan rajusti, helli kyrpä pyustyyn. Voit auttaa ottamalla suihin, ime ja tee suustasi tiukka kullille sisäänulosliikkeellä.
Luultavasti jo 10-25 milligrammaa saattaa riittää pelkkään panetukseen ilman sivuoireita ja kullin pystytykseen. Ainakin itsellä riittää, söin aluksi liikaa enkä saanut orgasmia, mutta kullini seisoi. Neljäsosa 50mg pilleristä riittää eikä jyskytä päässä minulla.
Lisäksi esim. Sildenafil Orion on paljon halvempaa kuin viagra, mutta nämä ovat reseptilääkkeitä. Muuten saat maksaa sikahintoja. Jos on alakerrassa vikaa niin rohkeasti vaan lekuriin, niin saa viidellä eurolla 48 kertaa kullin pystyyn neljäksi tunniksi jos neljäsosa riittää. Paketissa on 12 nappia. - Kullinomistaja
Ja huom. imeminen oikeasti auttaa, se aiheuttaa alipainetta kulliin estäen veren karkaamisen ja pakottaa sitä jäykistymään. Jos lerpahtaa kesken aktin niin rohkeasti kulli suuhun ja ime kunnolla.
- jwekek
Nämä erektiolääkkeet ei käsittääkseni vaikuta siihen miten paljon kokee minkäkin kiihottavana. Vaan se vain edes auttaa erektiota, jos kiihottuminen toimii normaalisti. Jos ei kiihota, ei erektiolääkkeetkään auta. Eli jos on vaikka testosteroni alhaalla, ei kyseiset lääkkeet luo haluja.
- Exlerppu
Voi olla myös niin, kuten mulla oli joskus, että isäksi tulemisen pelko estää erektion, vaik nainen kiihottaiskin ja testoarvot ois korkealla.
- sidukkanisti
Kyllähän sildenafil aiheuttaa yöllisiä seisokkeja ilman kiihotusta. Herään 1-3 kertaa yössä seisokkiin jos illalla olen ottanut 25mg annoksen.
- fgfgfg_
Miten niin ilman kiihotusta. Sattuu olemaan nimittäin niin, että yöllä nukkuessahan ne aivot vasta raksuttaakin, mutta niitä ei vaan muista enää herätessä.
Itsekkin "panin" viimeyönä unessa useaan kertaan kahtakin eri partneria ja välillä kävin valvetilassa kyrpä kovana, vaikka en ole ottanut mitään lääkkeitä.
- tieto-on-valtaa-
Voi ne olla myös lumelääkkeitä. Kun tietää ottaneensa tiettyyn vaivaan lääkettä, niin se vaikuttaa vaikka söisi sokeria. Siis sinun pitää ilmoittaa syöttäneesi miehelle lääkettä, niin sen vaikutus on huomattavasti tehokkaampaa.
- jeremias88
Ei todellakaan pidä kertoa!
Tämä on käytännössä tieteellistä tutkimusta. Ei ole plaseboa jos toimii hänen tietämättään.
Mythbuster meininkiä tässä. - 60vjavarvipaivassa
Mies voi syödä sildenafiilia Huomaamattaan jos joku ääliö muija on sen kyseisen miehen juomaan tai ruokaan sekoittanut.
"Lääke" ei aiheuta kalun seisokkia ilman psyykkistä stimulaatiota.
Siis, jos ukollas ei seiso vaikka oot yrittäny hänet salaa myrkyttää, vika täytyy olla Sinun ja kumppanisi välisessä seksuaalisessa vetovoimassa.
Hänellä takuulla seisoo ja rajusti, ilman pillereitäkin kiihottavan partnerin kanssa. (ehkä miespartnerin) olisiko kyse siitä..?
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1674949Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621565- 121519
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1211411Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91153Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.951037Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit40967Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249298925- 151824
Hinduille tiedoksi
USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu279747