Naurettavia kommentteja pikkupojat postailevat

Esim. kauppi.jrTekis mieli panna sua oot niin seksikäs.
Tuon ikäinen ei edes tiedä mitä paneminen oikeasti on.

https://www.instagram.com/p/BWKMpPSlF-g/?taken-by=kristasiegfrids&hl=fi

Eikö ihmiset yhtään mieti, mitä omalla kuvallaan kirjoittavat?
165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No heidän vanhemmat ja koko vitun maa on tollasia seksihulluja alapäällä ajattelijoita joten mikä ihme jos lapsetkin? Ihme kitinää taas. Ei tääl amiskan tupakkipaikallakaan mistään muusta puhuta kuin panemisesta, me ollaan ÄIJJJJIÄ!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Julkkisten_kuviin kirjoitti:

Esim. kauppi.jrTekis mieli panna sua oot niin seksikäs.
Tuon ikäinen ei edes tiedä mitä paneminen oikeasti on.

https://www.instagram.com/p/BWKMpPSlF-g/?taken-by=kristasiegfrids&hl=fi

Eikö ihmiset yhtään mieti, mitä omalla kuvallaan kirjoittavat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu