tse aiheutettu erektio ja orgasmi ei tunnu pahalta, mutta kun kiehnaan naisen kanssa vaatteet päällä kiusoitellen tai alasti, niin se aiheuttaa tuota kipua. Joskus kipu alkaa kesken kaiken ja joskus vasta jälkeenpäin..
Molemmat on kosketusherkät ja seksi olisi todella vaikeaa jos edes pystyisin.
Voiko johtua siitä kun on kauan heppi kovana/puolkovana?
Tuntuu ehkä vähän kuin väsyis ja kramppais..
Kivekset ja alavatsa sattuu
5
350
Vastaukset
- Laukaisevälillä
Laukeamisen puute, kun on ollut liian usein ja pitkään vireystila päällä...
- chillmynuts
Koskaan kullutkaan tuollaisesta. Voiko pitää paikkansa?
- uuuufffhhh
chillmynuts kirjoitti:
Koskaan kullutkaan tuollaisesta. Voiko pitää paikkansa?
Työnnä löylykauha perseesees niin helpottaa
- Muistakaamällätä
No itsellä samoja oireita ollut joskus. Ja vähän veikkailisin tuota laukeamisen puutetta, siihen lopputulokeen olen tullut kun miettinyt mitä "toimintaa" ollut ennen kipuja. Eli jos on ollut pitkää kiehnäystä tai useita kertoja peräkkäin, mutta ei hoidettu loppuun asti niin jumaleisson kun palleja särkee.
- chillmynuts
Muistakaamällätä kirjoitti:
No itsellä samoja oireita ollut joskus. Ja vähän veikkailisin tuota laukeamisen puutetta, siihen lopputulokeen olen tullut kun miettinyt mitä "toimintaa" ollut ennen kipuja. Eli jos on ollut pitkää kiehnäystä tai useita kertoja peräkkäin, mutta ei hoidettu loppuun asti niin jumaleisson kun palleja särkee.
Taitaa olla tuo laukeamattomuus syynä. Viimeksi kun paneskeltiin laukeamiseen asti niin mitään kipuja ei ilmennyt. Täytyy ottaa asia puheeksi tyttöystävän kanssa niin ehkä irtoisikin enemmä, mmmh.. olisi se mukava saada enemmän seksiä ja laukeamiseen asti. Eihän nainen voi kieltäytyä jos laukeamattomuus haittaa! XD
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424310
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1374075- 643726
- 883562
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333537Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe653351- 862921
- 542835
- 252626
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142344