Oli kiva jos puh vois käyttä vakoilu välinenä.

Kokemuus

Miksi minä tästä aihesta haluan keskustella?

En tiedä huomasin vahinigossa että voi olla hyötyä jos voi kenen tahansa puhelimella vaikkapa kunella tai kuvata muutama minuttia.

Oli Filipiniläinen tyttö ystävä hänellä oli grand soon ja divorced.

Eli juteltin messengerillä video puhelu se paljasti kaikken eli mitä se puhelin kuvasi ja äänitti pari minuttia?

Eli kuvasi kun mies ajoi autolla tyttö ystävä istui apu kuskin penkillä jutelli miehen kanssa ja lapsi sylissä.

No mitä se puhelimen pari minuttin kuvaminen ja äänitäminen vahingossa paljasti?

Teitekin että naisella on mies ja lapsi eli ei ole eronnut ja lapsi mistä hän uusein lähettä kuvia ei ole kummi poika vaan oma lapsi eli juuri nämä mitä olen itsekin epäillyt muutta tämä todisti kaikken.

Miksi muuten haluasin uuseammin kuvata ja äänittä puhelimella?

Tänän soittin ystävälle päivällä vaikkutti kun joku muu autossa olis kiroillut kuka nyt taas soitta.

Ilalla ystävä sanoi että on tulossa työistä vaikutti niin kun olis joku muu autossa.

Minusta vaikutta niin kun ystävä olis ollut koko päivä huvi ajelulla jokun kanssa.

Tietkin olis kiva jos pari minuttia pystysi äänittä puhelimlla vois aika paljon pätellä kenen kanssa hän ajele.

Ja jos minutti pystysi kuvata minkä näköinen ihminen tietenkin kun jotenkuten avista että on joku koira hudattuna.

Sillon minun ei olis tarvinnut kysellä pitäkö paikkansa tämä mitä ajatelen että hän on ollut koko päivä huvi ajelulla ja onko hän oikeasti ollut työissä.

Pyysin ystävä soitta hän sanoi että mene myöhän nyt klo on 23 hän ei ole vielä vastannut tietenkin itse pättelen paljon jos sittä mitä kuulu taustalla ne pari minuttia mitä hänen kanssa juttelen.

Mutta kun tiedän sata että joku koira on haudattuna ja ikinä minulla ei ole mennyt dilun aina kun on ollut jotain tämän tapaista on ollut jotain muuta kun minulle on sanottu.

Se on joka ikinen kerta jäljen päin paljastannut mistä oikesti on ollut kyse tosin en jaksa odotta.

Tietekin olis kiva jos minulla olis samat mahdollisuudet kun eri maiden turvallisuus palvelut eli voisin äänittä ja kuvata puhelimella ilman että käyttäjä tietä.

Ystävä on rehelinen jos hänellä on miehiä hän kyllä sen kerto mutta vasta parin vikkon pästä minä em jaksa odotta halua heti tietä.

0

624

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Ajattelen sinua nyt

        Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu
        Ikävä
        75
        5794
      2. Vaistoan ettei sulla kaikki hyvin

        Odotatko että se loppuu kokonaan ja avaat vasta linjan. Niin monen asian pitäisi muuttua että menisi loppu elämä kivasti
        Ikävä
        27
        4897
      3. Yritys Kannus

        Mää vaan ihmettelen, julkijuopottelua. Eikö tosiaan oo parempaa hommaa, koittas saada oikeasti jotain aikaiseksi. Hävett
        Kannus
        19
        3004
      4. Oletko täällä mies?

        Mitä mietit? ❤️ varmistan vielä, että onhan kaikki ok meidän välillä?
        Ikävä
        179
        2427
      5. Työkyvyttömienkin on jatkossa haettava työtä

        Riikalla ja Petterillä on hyviä uutisia Suomen työttömille: ”Toimeentulotuen uudistus velvoittaa työttömäksi ilmoittaut
        Perussuomalaiset
        187
        2090
      6. Mies kadonnut

        Kukas siellä kolarissa on kadonnut
        Kolari
        17
        2056
      7. Eikö ole jo ihan sama luovuttaa

        Meidän suhde ei ikinä toimisi.
        Ikävä
        103
        1511
      8. Elokapinan mielenosoitussarja alkaa

        Varma kesän merkki on, kun planeetastamme huolestuneet ihmiset alkavat pitää tilaisuuksia muistuttaakseen ihmisiä siitä,
        Maailman menoa
        307
        1278
      9. Kerro jotakin kaivatustasi.

        Vaikka synkimmät salaisuudet jos tiedät. :) m
        Ikävä
        69
        1198
      10. Harmi, se on

        Mutta mä tulkitsen asian sitten niin. Olen yrittänyt, oman osani tehnyt, ja saa olla mun puolesta nyt loppuun käsitelty
        Tunteet
        17
        1176
      Aihe