Hienoa Onnibus ja Lauri Helke

onnittelut sinulle Gleb Simanov.
6324
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onnibus on boikotissa.

1Äänestä

onnea uudesta työpaikasta.

Äänestä

Yhä enemmän syitä kannattaa Onnibussia. Loisto veto!

Äänestä

Suvaki jo lähetti onnibussille valituksia etteivät matkusta enää kyseisellä bussilla, on ne niin suvaitevaisia ja naurettavia. Mitä itse olen kuulut niin onnibus saa uusia asiakkaitajuuri tämän tekonsa ansiosta. Suvakeillahan onkin tapana uhkailla työnantajia ja lapsiperheitä selasia suvakkeja meillä.

Äänestä
  • Se on vaan hyvä jos suvakit matkustaa jollain muulla tavalla, eipä tarvii niitä kahtoo. :)

    Äänestä


Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hyvä-hyvä kirjoitti:

onnittelut sinulle Gleb Simanov.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu