Kantoapua muuttoon.

Löytyisikö kahta salskeaa urosta kantajiksi muutossa.
Olen yksinäinen 30 v neiti ja muutan Orivedeltä Eräjärvelle 12.08.
Muuttoauto on mutta siis kantoapua tarvitaan.
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuinka paljon maksaisit.

Äänestä

Muuttokuormassa on myös iso piano ja kokopuinen senkki. Pärjääkö niiden kanssa kahdella miehellä vai pitääkö hankkia jotku pumppauskärryt tai sellaset?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eräjärvelle_asumaan kirjoitti:

Löytyisikö kahta salskeaa urosta kantajiksi muutossa.
Olen yksinäinen 30 v neiti ja muutan Orivedeltä Eräjärvelle 12.08.
Muuttoauto on mutta siis kantoapua tarvitaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu