Ohi pitää keritä että pääsee eteen hidastalemaan

..ohitettava nostaa nopeutta kun häntä aiotaan ohittaa..
https://www.youtube.com/user/truckdriver1982/videos

Olisi näiltä kiva kuulla joskus miksi tekevät niin kuin tekevät.
Monilla videoilla ilmenee tuo että joku menee ohi ja sitten hidastaa edessä vauhtia???
5125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suomessa on niin paljon piilevää mielen sairautta ja kateellisuutta jota ei olla tilastoitu.
Suolta lukiessa se kyllä paljastuu hyvinkin pian, mutta ei se ole tieteellistä ja todistettavaa.

Äänestä

Itse ohitan yleensä nopeudella 140–200 km/h ja nostan vielä nopeutta ohituksen jälkeen. Taustapeilit pitää pitää tyhjinä autoista ja moottoripyöristä.

Äänestä
  • Yritä valehdella ensi kerralla uskottavammin.

    Äänestä

Mitä videota aloittaja tarkoittaa?

Äänestä

Rottosten ongelma. Tosiauolla ohittaa kenet vaan ja missävaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mene.mene kirjoitti:

..ohitettava nostaa nopeutta kun häntä aiotaan ohittaa..
https://www.youtube.com/user/truckdriver1982/videos

Olisi näiltä kiva kuulla joskus miksi tekevät niin kuin tekevät.
Monilla videoilla ilmenee tuo että joku menee ohi ja sitten hidastaa edessä vauhtia???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu