Mulla on alikehittynyt kalu , sanoi poika tavatessamme. Olimme löytäneet internetistä kolmannen pyörän, nuoren mukavan kaverin. Ja oli se tosi pieni, jos tuon 7-8 cm jäykistyneenä. Mutta se oli tosi kova ja tiukasti ylöspäin. Mieheni ei voinut nauramatta katsella ja menikin pois ja jätti minut pojan kanssa kahden kesken makuuhuoneeseen.
Helposti meni sisälle ja tuntuikin. Kaveri tuli sisääni ja veti sitten nolona kalunsa pois. En ollut koskaan uskaltanut antaa kenenkään panna "kakkoseen", kun se sattui ihan hirveästi. Nyt tuo pikkukalu olisi ehkä voinut sinne sopia ilman kipua. Ehdotin, ja kaveri oli heti valmis, työntyi sisään ja alkuun tuntui inhottavalta, mutta hetken päästä minua kiihotti tuo pieni ja kova pippeli anuksessani. Pojalta tuli toisen kerran. En saanut orgasmia, mutta se oli lähellä.
Poika vieraili luonamme monena viikonloppuna. Mieheni oli myös mukana ja he työntyivä minuun myös yhtäaikaa, sekä saamaan , että eri reikiin.
7 cm.n cuckold boy ?
TädinKiilapoika
0
180
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1323033- 71590
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2211345Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701191- 441171
- 371041
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381022Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133977- 47954
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36887