Minulla on Jailbreak mutta sinä on se huono puoli että se toimi vähän häjysti.
Tule texti: Appia ei voida ladatta.
Ei ollekan kiva.
Ei ollekan kiva kun ei Jailbreak toimi.
3
472
Vastaukset
- Natsas
Nyt natsas ladatta AppValley app store ja sielttä Spotify ja Youtube ja se merkki tarkoitta että ei tarvitse maksa sittä kymppiä kussa.
Ylensä ne toimi vain 1-2 vuorkautta ne sovellukset sen jälken tule texti: tämä sovellus kehitäjä ei ole luotetava tällä iphonella.
Vaikka paina asetuksissa puhaista textiä missä luke Luotan tähän sovellus kehitäjän sen jälken kun olen asentannut sovellukset.
Mutta ne rupea toimiman taas kun jailbreikka uudestan niin sitten ne taas toimi 1-2 vuorokautta.
Sovellukset kestä tavallista pitempän ladatta ja asenta joten saa jännättä ja vetä monta hermo röökiä että natsako.
Mutta kiva kun taas natsas jailbreak. - Ollekan
Taas ei toimi eikä autta vaikka jailbreikka uudestan tyylsä ei o ollekan hauska.:)
Odottin taas 40 minssa kun se laatas ja asenti sovellusta ajatelin että nyt saa jännättä saa jotain kiva niin tulikin vika viesti että:
Appia ei voida ladatta ja amulla kun piti kunella spotify niin tuli viesti että:
Tämäsovellys kehitäjä ei ole luotettu tällä iponella.
Vaikka eilen painoin punaista textiä missä luke:
Luotan tähän sovellus kehitäjän.
Odotta 40 min että saa jotain kiva niin tulenin vika viesti ei o ollekan kiva.:( - Keksinnyt
Jos olis kunnon läppäri niin sais kunnon jailbreak mitä natsa mutta kun LoJack on brikkannut multta kaikki muun läppärit.
Ja minä en ollekan tykkä Lojakista ja mua tekis mieli ampua se kuusipää mitä on keksinnyt lojack.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on636783- 686772
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1465434Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist504473En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204089Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53640- 373218
- 283143
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris712758Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....
Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta402259