Terroristi-IDIOOTIT

Tuhlaavat aikansa paskaisten tekojen suunnitteluun ja uskovat koko ikänsä islamismin tappaviin valheisiin. Siinä on seuraus, kun kahta idiootin jäljellä olevaa aivosolua aivopestään. Ei ole näiden aivopestyjen solujen lisäksi jäljellä muita aivosoluja, joilla vois ajatella mitään järkevämpää ja todellisempaa.
4142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

He ovat taistelijoita, ei terroristejä!

Äänestä
  • Lasten yli pakettiautolla ajaminen ei ole mitään taistelua. Paitsi ehkä Li Andersonin mielestä.

    Äänestä

Näitä vielä halutaan Suomeen. Tohjoksi ammutut pakolaisveneet olisivat parasta kehitysapua.

Äänestä
  • Mahtaiskohan se Korean-Kimi saada sotahulluutensa tyydytetyksi, jos sille annettaisiin lupa vapaasti pommittaa noita suvakkien unelmaterroristeja? Siinä lyötäis kaks kärpästä yhdellä iskulla, päästäisiin eroon tulevista terroristeista ja paksu-Kim saisi pommittaa välillä muitakin kuin omia kansalaisiaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


qwqwqwqnmnnm kirjoitti:

Tuhlaavat aikansa paskaisten tekojen suunnitteluun ja uskovat koko ikänsä islamismin tappaviin valheisiin. Siinä on seuraus, kun kahta idiootin jäljellä olevaa aivosolua aivopestään. Ei ole näiden aivopestyjen solujen lisäksi jäljellä muita aivosoluja, joilla vois ajatella mitään järkevämpää ja todellisempaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu