Missä viipyy mielenosoittajat,Charlesvillessa olivat heti paikalla , vai oliko murhaajat vääriä?Tämähän on aivan kauhea asia,mitä tuo pikkuinen oli tehnyt näille terroristeille.Eurooppa on tuhon oma,tämäkin asia vaietaan kuoliaaksi.
Nuorin terrorinuhri 3 vuotias
Mummixx
9327
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Murhaajat olivat "vääriä"
Totta. Missä suvakkien marssit uhrien puolesta. Eii ole yhtään, missään päin maailmaa.
Terroristit ovat iili-matoakin alhaisempia olioita. Aivopestyt luulevat pääsevänsä paratiisiin kun tappavat ihmisiä.
outoa että suvakit nyt mielellään rinnastaa Charlesvillen mellakat ja tämän teon keskenään, mutta suvakkien surtavat uhrit on vain Charlesvillessä. Suvakkia ei kiinnosta Espanjan turistit, ei lapset, jotka vääntäytyi lihamössöksi niin Espanjassa kuin Tukholmassa. En ihmettele vaikka Suomessakin järjestettäisiin tämän Charlesvillen uhrin muistomarssi, katsokaa niitä suvakkeja siellä marssimassa ja ihmetelkää mikä vika siellä niiden päässä on.
Suomessa nousee häly, kun vuokraisäntä käy tappamassa kesämökistä hiiren. Siitä kirjoitellaan isoin otsikoin iltapäivälehdissä. Kun muslimi tappaa lapsen, se on kai jo niin luonnollista.
No nyt kuolleita on jo 14 ja 17 on kriittisessä tilassa loukaantuneita on 130. Mitähän määriä Yle kertoo noissa suvakki uutisissaan. Että silleen. ILtalehti.
Missä on Päivi Lipposen ja Arhinmäen kommentit ?
Hyväksyvät hymisten punkkulasia kallistellen, kun heidän puolustamansa ryhmät pyöveleinä taas kerran.
Laupias taivas, jos jokin kansallismielinen, maataan puolustava olisi tönäissyt kaapuakan kakaroita pois läästimästä kaupassa ruokatarvikkeita, jo kiljuisivat vihervasemmistolaiset, rasmuslaiset, kurkut suorana rasismista, biudee & kumppanit antamassa lausuntojaan yle:n a studioissa, pelipoikki konsertteja järjestellään, ylen uutisankkurit tutisevat tuskissaan.
Islamistit tappoivat 14 ihmistä, mukana monta lasta, autoa ajanutta 17 vuotiasta marokkolaista muslimia poliisit etsivät.
Ylen uutisissa änkytetetään, ylistetään vihreiden galluppitulosta, vaikeata on väärintekijöiden puolustaminen, mutta kyllä valhemedia keksii miten mustasta tehdään valkoista. Valhemedialla on haukuttavanaan USA:n pressa, onnekseen heille, voivat jatkuvasti vääntää ihmisten katseet sekamelskaisesta Euroopan muslimi pakolaispolitiikasta Amerikan politiikkaan.
Odotetaan ensin että joku politiikko sanoo jonkun ikävän sanan terroristeista, että vihreä vasemmisto saa syyn lähteä marssimaan rasismia vastaan.