Antamalla Turun terroristille mahdollisimman hyvää hoitoa ja kohtelemalla häntä inhimillisesti, osoitamme kuinka kristityt kohtelevat vihollisiaan. Näin vähennämme vielä vakavampien onnettomuuksien vaaraa muslimien kanssa.
Antakaamme Turun terroristille hyvää hoitoa
InhimillinenIivari
5308
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Että teikäläiset siirrytte pelottelu- ja kiristystaktiikkaan saadaksenne rikolliset päämääränne läpi.
Ainoa oikea kohtalo teikäläisille on kuolema.
Juu, leikataan vaikka mummojen pieniä eläkkeitä, saadaan niillä rahoilla elätettyä terroristeja.
Pois maasta heti. Pahin rangaistus.
Kyllähän se saakin täysihoitoa, mutta varmaan liian vähän. Pari-kolme vuotta ja sen jälkeen joutuu palaamaan omaan ammattiinsa.
Toivottavasti samaan lomakeskukseen sattuisi vaikkapa muutama liivijengiläinen jotka hellästi kouluttaisivat häntä loppuelämäänsä varten.
olisi syytä kohdella terroristia islamin lain mukaan pienet ruoskimiset tai kivittämiset olisi ihan hyviä,näin sanoo sharia laki