Eikö tämä ollut poliittinen murha!

Nettipullollaan

Kummallista että tätä yrittään laittaa rajat kiinni ihmisten niskaan , ainakin tälläisen kuvan saa kun puhutaan että marokkolaiset eivät saa helposti turvapaikkaa ja että tälläiseen saattaa taipua... tämä ei ole kuin kulttuurinen ongelma!
Muistelkaa tämä Helsingin tapaus jossa tämä natsi potkaisi sitä laitapuolen kulkijaa!, mitkä mittapuun se sai! Vaikka minkäänlaista väkivaltaa ei saisi olla..

1

173

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • SuomiKuoli18.8.2017

      Tarkkaanottaen tämä oli sotatoimi. Terrorismi on sotaa. Islam julisti sodan Suomelle ja aloittivat sen Turusta.

      Mainilassa yksi laukaus sai aikaan Talvisodan Suomen ja NL:n välille. Tänäpäivänä suomalaiset maanpetturipoliitikot hyssyttelevät ja puolustelevat vihollisen tekoja ja hyökkäystä.

      Nuo samat maanpetturipoliitikot ovat suuna päänä haalimassa Suomeen koko USA:n ja NATO:n armeijan, vaikkei Venäjä ole tehnyt elettäkään meitä vastaan. Suomessa asuvat muslimit sen sijaan ovat tehneet.

      Tarkkaanottaen kyseessä on Ruotsin sotatoimi Suomea vastaan, he pakottivat meidät ottamaan tuon roskav äen vastaa, tuhotakseen kauniin Isänmaamme.

      Suomea ei enää ole. Isänmaatamme hallitsevat nyt rikolliset ja heidän suvakkihuoransa, jotka salailevat ja puolustelevat toinen toistensa tekoja. Emme ehtineet täyttää 100 vuotta, Suomessa piileskelevät matut, suvakkitukijoineen pitivät siitä huolen. Punikit saivat taas sisällissotansa.
      .

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      76
      4558
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3803
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      149
      3531
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      44
      2004
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      128
      1078
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      137
      1003
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      943
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      857
    Aihe