Mielenkiintoinen ja hauska kokemus

M70a

Olen silloin tällöin käynyt runkkaamassa ja katsomassa heteropornofilmejä Keltaisessa Ruusussa Helsingin Kampissa. Tässä kesällä olin siellä taas. Kiinnostavin filmi meni kopissa, jossa on reikä seinässä.

Siinä katselin housut alhaalla, kuinka kaunisrintaista neitoa puristeltiin, kun seinän reiästä putkahti kondomiiin kääräisty peenis! En ollut koskaan koskenut toisen miehen elimeen, mutta en epäröinyt, vaan puristelin sitä ja se nousi terhakkaasti kaarelle aivan pystyyn.

Kun seinän takana oleva oli osoittanut tällaista rohkeutta ja luottamusta, ryhdyin runkkaamaan naapurin kalua parhaan osaamiseni mukaan. Tämä kesti minuuttitolkulla, mutta ikäväkseni en nähnyt siementen syöksyvän kondomin pussiin, vaan jonkin ajan kuluttua elin vetäytyi pois. Olisikohan hän halunnut imemistä? Siihen en olisi ryhtynyt.

Vieras siitin tuntui kimmoisalta ja joustavalta. Itselläni on jälkikäteen tunnusteltuna ehkä hiukan kovempi ja isompikin, mutta harvoin itseään runkatessa ajattelee käden tuntemuksia, vaan mieluummin oman kyrpänsä. Kun nyt oli vieras kyseessä, keskityin käteni tuntemuksiin. Tuntemus oli hyvin miellyttävä. Kaiken kaikkiaan mielenkiintoinen ja hauska kokemus.

Tähän asti olen ollut ”100 % hetero”. Nyt sitten ehkä 99 %. Täytyy myöntää, että viime vuosina olen kiinnittänyt pornossa myönteistä huomiota myös siittimiin, vaikka nuorempana halusin nähdä vain naisten kuvia. Miehen suutelemisen tai muun rakastelun ajatus etoo, mutta siitin kiinnostaa.

Onko muilla ikämiehillä vastaavanlaisia ajatuksia tai kokemuksia?

Toiselta puolen, mikä motivoi ja rohkaisee uskaltamaan työntää oma ainutkertainen elin reiästä tuntemattoman käsittelyyn?

9

939

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minä voin runkata ja imeä miehen kullia . suutelemaan en ala

      • vsaukm

        Samanlaiset tuntemukset ja pari kokemustakin.Eli voin myös runkata toista, mutta suutelu ja imeminenkin ei luonnistu meikäläiseltä 63v.ukkomieheltä


      • Ukm52Hgistä

        Mistähän Eki on? Hesasta ketään 60v joka kutsuis kylään? Kävisi kumminkin päin...


      • Ukm52Hgistä kirjoitti:

        Mistähän Eki on? Hesasta ketään 60v joka kutsuis kylään? Kävisi kumminkin päin...

        samalta suunnalta olen. laita s.postia toi niki suomi24.fi


    • Itsekin aikoinaan runkkasin heteropornolle kunnes vahingossa ostin shemale videon.sitä katseltuani huomasin että oli todella kiihottavaa nähdä "nainen"jolla oli munat.aika pitkään katseöin shemale leffoja ja ajattelin kokeilla avovaimon rintsikoita ja sukkahousuja.se tuntuikin todella kiihottavalta. Siitä se ajatus sitten lähti.haaveena ollut pitkään päästä touhuumaan toisen tyttöilijän kanssa. Esim.hyväilyt,runkut,dildojen käyttö ja imut (kumilla)

    • Tosimiäs

      Itse olen täys heteromies mutta toisen miehen runkkaaminen ei vielä homoa tee :D
      40v ukm

    • hetskuisä

      Silloin tällöin tulee käytyä levareilla imettämässä mulkkuansa miehillä, kun vaimo ei ime, eikä tunnu yhtään homolta. Joitakin kertoja ottanut itsekin kiimoissaan suihin ja jäänyt hyvä fiilinki tuosta. Yleensä menee runkkailuksi, panemaan en ala enkä anna persettä, suutelut ällöttää. Isot kullit sytyttää kyllä kiiman.

    • Annanimeä

      Annan myös imeä ja imen myös itse. Otan loppuun asti ja viimeiseen tippaan. Ei nainti hommia pelkästään suihinottoa ja runkkausta. Onneksi vaimo ei tiedä tästä

    • Pk555

      Ei se homoa tee kulliin koskee. Kysymys on pornosta ja naiset ei ole siitä innodtuneet. Sixi me miehet runkkaillaan keskenään ja suihin voi ottaa ja antaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"

      Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä
      Maailman menoa
      74
      2289
    2. Valion maitotehtaalla kapina

      Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa
      Maailman menoa
      50
      2219
    3. SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle

      Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?
      Maailman menoa
      162
      2025
    4. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      17
      1801
    5. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      86
      1228
    6. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      74
      1133
    7. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      293
      1005
    8. Jumalauta! Ukraina hyökkää jo Suomeenkin!

      Ukrainan drooneja tullut Suomeen ainakin kolme, ehkä enemmäkin! Syvälle Suomeen! Nyt on klovnipressa hukkapätkä mennyt T
      Maailman menoa
      321
      948
    9. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      99
      904
    10. Mitä kaikkia vikoja

      On kaivatussasi?
      Ikävä
      57
      843
    Aihe