Minulla on kanttarelliä yli oman tarpeen myyn!!

Hei
Minulla on kanttarelliä nyt yli tarpeen ja myyn niitä pois ! Jos kiinnostut ota yhteyttä niin sovitaan noudosta ja hinnasta.Asun Vantaalla
Heidi 0405769359
2591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi! Paljonko pyydät litra tai kilo tai millä nyt sitten myytkin?

Äänestä

Niin millä hinnalla myyt?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heidikeiju kirjoitti:

Hei
Minulla on kanttarelliä nyt yli tarpeen ja myyn niitä pois ! Jos kiinnostut ota yhteyttä niin sovitaan noudosta ja hinnasta.Asun Vantaalla
Heidi 0405769359

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu