Vastavalkea roskasivusto

Kannattaa varoa tällaista vassareiden roskasivustoa jossa levitetään puhdasta propagandaa.Toimittajina myyriä jotka sanovat siellä toista ja toisaalla toista.
3119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Totta,sekopäistä jengiä.Hullu moderaattori joka maanisesti kyttää toisinajattelijoita.

Äänestä

Se ryhmä on lopullisesti sekaisin,ja se on paljon sanottu kyseisestä revohkasta.

Äänestä

Ei ainoastaan vassareiden vaan myös natohörhöjen kiitorata utopistisiin sfääreihin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hfxhxr kirjoitti:

Kannattaa varoa tällaista vassareiden roskasivustoa jossa levitetään puhdasta propagandaa.Toimittajina myyriä jotka sanovat siellä toista ja toisaalla toista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu