Perussuomalaista iloa lentokentällä !

http://www.iltalehti.fi/kotimaa/201708222200340518_u0.shtml
Puolueenjohto ei päässyt mkaan , kesäkokouksen takia.
9154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Puolueen+puheenjohtaja+ilmoitti,+että+hän+ja+muu+puoluejohto+muuttaa+saaristoon+asumaan.(+perustuu+luettuun+ja+kirjoittajan+muistiin+)Hienoa+!Suomen+kansan+enemmistö,+yli+90+%+on+tätä+odottanut.

Äänestä

Suomi tarvitsee ahkeria työntekijöitä, joten tässä tapauksessa pakkopalautus oli aiheeton. Perussuomalaiset eivät vastusta työperäistä maahanmuuttoa.

Äänestä

Meillä on valtava työvoimareservi menkää Itäkeskukseen katsomaan kuinka Somalit ovat innokkaana lähtemään työmarkkinoille .Husu Hussein voisi toimia näiden edustajana kun on Demareiden edustaja ja kova valehtelmaan . Ps mihinkä katosi viesti tästä mainitusta herrasta ?

Äänestä
  • Nimimerkki HusuHussen pahoittelee sitä, että hänen päässää kuuluu "tittityy".
    Se johtuu pitkälti siitä, että tyhjyyteen on lintu tehnyt pesän.
    Muuten tämä mies, työtön, vähäkäyntinen on kateellinen paremmilleen-

    Äänestä

Osuvasti sanottu hhe,suuri lahja Demareille puolueen taso laski ja Kepussa taas nousi kun tämä loikkari lähti.

Äänestä

mussut tehtailee perättömiä pahoinpitelyitä. viranomaiset uskoo sadunkertojien valheet.

Äänestä
  • meillä on tosiaankin painajainen
    se koostuu rasseista
    uusnatseista
    äärioikeiston hörhöistä
    ja nämä ovat todellinen uhka
    jokainen miettiköön, että onko persuilla yhteyttä näihin ryhmiin?

    Äänestä

"Puolueen puheenjohtaja ilmoitti, että hän ja muu puoluejohto muuttaa saaristoon asumaan.( perustuu luettuun ja kirjoittajan muistiin )".

Hakkarainenhan vaati, että kaikki homot, lesbot ja maahanmuuttajat on siirrettävä Ahvenanmaalle. Syynä oli huoli saariston pitämisestä asuttuna. Kun persujen puoluejohtokin muuttaa sinne, saamme olla todistamssa mielenkiintoista yhteisöllistä kokeilua.

Äänestä
  • no sopivat äärettömän hyvin tuohon jengiin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VilperttiViiksiniekka kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/kotimaa/201708222200340518_u0.shtml
Puolueenjohto ei päässyt mkaan , kesäkokouksen takia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu