Minua miehenä kiihottaa erityisesti kun nainen istahtaa naamalle. Siinä sitte vähä niinku pakko lipittää pillua vaikkei saa kunnolla edes henkeä:) muita jota kiihottaa tämmöinen?
Naamalla istuminen
21
1737
Vastaukset
Vaimoni olisi varmaan kiva istua naamallesi esim uikkareissa, salivatteissa. Hän on Brunette, lyhyt, hoikka, d75 rinnat, noin 39 vuotias
- M-46
Todellakinkiinnostaa ja nautin!!
- nainen18
Tykkään istua naamalla ja olla dominoiva osapuoli sillä usein muissa puuhissa olen alistuva osapuoli.
- HalukasKielimies
Missäs vaikutat? Ja kiinnostaisiko vanhempi mies? 43v...
- nainen18
Asun Kymenlaaksossa ja oon aina ollu kiinnostunu vanhemmista miehistä 😉
- mies26v
Määritteletkö "vanhemmista"? 😜
- nainen18
Alle 50 ;)
- mies26v
Kiinnostusta?
- nainen18
Joo, mistä päin olet?
- mies26v
Päijät-häme
- nainen18
Okei, mitä haluisit?
- mies26v
Vaihtaa ajatuksia muualla.
- nainen18
No anna mulle sun jonkun sovelluksen käyttäjänimi ;)
- Miksavaa27
Täälläki 27v kundi porvoosta joka mielellää ottais sun pepun mun naamalle kieli käsittelyyn ;) laita kikissä viestä miksavaa
- antaatullavain
Himottaa ajatus siitä, että nainen istuu naamalleni ja nuolettaa itsensä oikein perusteellisesti, molemmat reiät niin syvälle kuin kieleni yltää. Pissaakin vielä siinä suurimman hekuman hetkellä. Se vasta on jotakin.
Ilman muuta on ihanaa kun nainen istuu naamalla oikein kunnolla niin että nenä on pepussa ja kieli pimpassa, ja käyttää nenää, suuta ja koko naamaa riettaasti omaan nautintoonsa. Ne naisen horkkaiset orgasmit joiden aikana meinaa tukehtua, on parasta....
Siis minua saisi nainen käyttää satulana mielin määrin.... Tietenkin.- ukm56v
kyllähän se on upeeta ku rouva tulee reissuilta ja istuu naamalle. kiimainen pillu valuu spermaa ja rouva kertoo yön tapahtumista, siinä ei kauaa kestä ku mällit lentää mahalle.
kyllä facesitting on upeeta Pirkanmaalla naista joka haluaa istua miehen naamalla.Olis kiva siinä nuolla vaikka molempia reikiä
jos haluat .Vaikka muutakin touhua päälle,sinun ehdoilla mennään.
Suomi sivujen posti toimii.- 7jgjfjfjrjb
Haluisin kyllä t: 16v tyttö Espoossa
- KielikivaNam66
Hmm..mikäpä sen nautinnollisempaa kun nainen istuu hajareisin kasvojen päällä..hieroo sitä kasvoihin, nuolettaa kiimaista alapäätänsä mulla...vaatisit mua nuolemaan ja naimaan kielelläni kummatkin riemureikäsi...niin pitkään kuin haluaisit:-)
Kokemusta ja osaamista löytyy!
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207051Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1174830L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634086TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143404Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6982154Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2481546- 671395
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581378Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j541337Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä201037