18 = Adolf Hitler
88 = Heil Hitler
Oli luultavasti sattumaa että meni Saksassa kiellettyjen numeroyhdistelmien päivälle?
Terroristi ei voi olla natsi?
18.8 Turku
3
225
Vastaukset
- PianSensuroituTotuus
Islam on nimenomaan fasistinen, epädemokraattinen ja rikollinen, uskonnon nimeä käyttävä sotilaallinen kultti. Sitä ei kaikkialla tunnusteta edes uskonnoksi. Se on pikemminkin eräänlainen mafia.
Saksan natsit pitivät Jugoslavian alueella koulutusleirejä lähi-idän muslimeille, Jerusalemin islamilaisen muftin johdolla.
Saksan natsit halveksivat näitä ja näiden porsastelevia tapoja, mutta pitivät heitä hyödyllisinä idiootteina taistelussa juutalaisia vastaan. Palestiinan muslimit olivat ja ovat edelleen nimenomaisia natseja. Tuon suurmuftin lapset, heitä on ainakin tytär perheineen, ovat edelleen natsien oppeihin perustuvan jihadin johtavia vaikuttajia Jerusalemista käsin.
En tiedä, lienevätkö tarkoituksella tehneet iskun juuri tuona päivämääränä, vai onko kyseessä asian nk. mystinen vaikutus.
. - Ssmusujaonollut
Tunisia, Algeeria ja Marokko ovat ainakin natsimyönteisiä, ymmärtääkseni.
Muslimeista oli ihan ss-joukkokin
https://fi.m.wikipedia.org/wiki/13._Waffen-SS-vuoristodivisioona_Handschar- HistorianFaktoja
Juu, tuo kirjoittamani liittyi juuri tuohon samaan. Tästä on ollut telkkarissa dokumenttiohjelma "Historia: Jerusalemin suurmufti". Joku tämän niminen ohjelma.
On käsittämätöntä, että nimenomaan äärivasemmisto kaveeraa musliminatsien kanssa. Koko tämä epäpyhä rakkaus juontaa 1970-luvun öljykriiseistä, jolloin valtiot joutuivat välikäteen öljysheikkien kanssa, jotka kiristivät valtioita.
Arabisheikkien öljynmyynnin edellytys oli se, että ensinnäkin YK ja sen perässä valtiot pakotettiin tukemaan mm. palestiinalaisterrorismia sekä illuusiota nk. palestiinalaisista yleensäkin.
Rahasta ja kiristyksestä lienee edelleenkin kyse. Suvakit ovat pettäneet omat isänmaansa ja kansansa saadakseen jonkin henkilökohtaisen hyödyn. Ehkä valtionjohtajiamme kiristetään ja josseivät tanssi terroristien pillien mukaan, tehdään isku.
.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen
Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o2554124Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen
Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin1082205Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?
Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva522187Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa
taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta812157Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.
Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.1242099Ähtärin päättäjät
Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b751802Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit1661744Arkkipiispa Tapio Luoma sanoo olevansa syvästi huolissaan lisääntyvästä rasismista ja islamofobiasta
Tarvitsemme ymmärrystä ja uskontojen lukutaitoa erilaisia perinteitä kohtaan. Rauhallinen rinnakkaiselo ja toinen toisem3941276Oletko tosiaan niin
matalalla älykkyydellä varustettu että et tajua miten sua vedätetään? Kun susta ei tykätä.1421164- 791026