18 = Adolf Hitler
88 = Heil Hitler
Oli luultavasti sattumaa että meni Saksassa kiellettyjen numeroyhdistelmien päivälle?
Terroristi ei voi olla natsi?
18.8 Turku
3
254
Vastaukset
- PianSensuroituTotuus
Islam on nimenomaan fasistinen, epädemokraattinen ja rikollinen, uskonnon nimeä käyttävä sotilaallinen kultti. Sitä ei kaikkialla tunnusteta edes uskonnoksi. Se on pikemminkin eräänlainen mafia.
Saksan natsit pitivät Jugoslavian alueella koulutusleirejä lähi-idän muslimeille, Jerusalemin islamilaisen muftin johdolla.
Saksan natsit halveksivat näitä ja näiden porsastelevia tapoja, mutta pitivät heitä hyödyllisinä idiootteina taistelussa juutalaisia vastaan. Palestiinan muslimit olivat ja ovat edelleen nimenomaisia natseja. Tuon suurmuftin lapset, heitä on ainakin tytär perheineen, ovat edelleen natsien oppeihin perustuvan jihadin johtavia vaikuttajia Jerusalemista käsin.
En tiedä, lienevätkö tarkoituksella tehneet iskun juuri tuona päivämääränä, vai onko kyseessä asian nk. mystinen vaikutus.
. - Ssmusujaonollut
Tunisia, Algeeria ja Marokko ovat ainakin natsimyönteisiä, ymmärtääkseni.
Muslimeista oli ihan ss-joukkokin
https://fi.m.wikipedia.org/wiki/13._Waffen-SS-vuoristodivisioona_Handschar- HistorianFaktoja
Juu, tuo kirjoittamani liittyi juuri tuohon samaan. Tästä on ollut telkkarissa dokumenttiohjelma "Historia: Jerusalemin suurmufti". Joku tämän niminen ohjelma.
On käsittämätöntä, että nimenomaan äärivasemmisto kaveeraa musliminatsien kanssa. Koko tämä epäpyhä rakkaus juontaa 1970-luvun öljykriiseistä, jolloin valtiot joutuivat välikäteen öljysheikkien kanssa, jotka kiristivät valtioita.
Arabisheikkien öljynmyynnin edellytys oli se, että ensinnäkin YK ja sen perässä valtiot pakotettiin tukemaan mm. palestiinalaisterrorismia sekä illuusiota nk. palestiinalaisista yleensäkin.
Rahasta ja kiristyksestä lienee edelleenkin kyse. Suvakit ovat pettäneet omat isänmaansa ja kansansa saadakseen jonkin henkilökohtaisen hyödyn. Ehkä valtionjohtajiamme kiristetään ja josseivät tanssi terroristien pillien mukaan, tehdään isku.
.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy82022Huulitäytteet ja tekotisssit
Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä1041366Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1131147Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m861054Vauvat syntyvöät vihan lapsina?
Kyllä on pimeä oppi, ja olen ollut täydessä pimeydessä opillisesti, että pienet lapset syntyisivät paholaisen lapsina. O661005Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8188885Unelma tilanne
Miten haluaisit, että tilanteenne etenisi tai miten toivoisit hänen lähestyvän sinua? Vai toimitko mielummin itse, jos j66759- 76740
Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.
Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.73612Iivarilla johtopäätösten aika
Kun veteraanipolitikko ja pumppuvoimalavastustaja Pikkarainen aloittaa eilen nähdyn ulosmarssin on Iivarilla johtopäätös36612