Itse tykkään ratsastaa 24cm mittaisen imukuppimulkun päällä tai sitten laitan kyseisen ihanuuden seinään kiinni ja otan itseni eli anaalini sitä vasten. Edestä päin työnnän mieluimmin 15 - 20 cm jellyjä itseeni, koska kyllä edestä itseä tyydyttäessä tarvitaan käsivaraa dildoon. Joskus olen panokeinua käyttänyt imukuppimulkun kanssa, jolloin kyseinen ollut seinässä tai lattiassa kiinni. Keinulla on hyvä ottaa swingiä ja juurikin swingin pituudella määrittää paljonko ottaa pyllyyn. Nuo peniksen joita käytän ovat paksuja 14 - 15.5cm ympäryspaksuudeltaan.
Minkä kokoisia dildoja käytät ja miten?
Kake-vaan-täällä
1
250
Vastaukset
- Hooäxä-homo
Minulla on 35cm pitkä ja isoilla kiveksillä varustettu kuminen tekokyrpä, jota tykkään työnnellä peräaukkooni. Mutta myöskin pienempiä ja isompia löytyy ja myöskin anustappeja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663392Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463212Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1252771- 442553
- 311963
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871505- 391330
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k391240