Moi,
Onko kukaan käynyt koeajamassa sitä Turun paradisen uutta kimppahuonetta tuo minkä video on tuolla niiden sivuilla?
Onko kukaan käynyt koeajamassa sitä Turun paradisen uutta kimppahuonetta tuo minkä video on tuolla niiden sivuilla?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voi herra jestas. Katso tolvana vanhoja ketjuja. Niitä on aiheesta kymmeniä.
Ei samaa huudella jatkuvasti.
Jos et yhdestä ole ymmärtänyt, lue toisesta. Jos et siitäkään ymmärrä, tuskin ymmärrätkään.
sun elämäs taitaa olla täällä suomi24 palstalla kun niin kauhean kiukkuinen olet. se on kauhea vääryys jos kysyy jotain. kannattaisko kokeilla jotain terapiaa.
No on se suuri vääryys, kun reppanat saa lukea kirjoituksia uudelleen. pitäisihän sinunkin olla iloinen että tulee vähän näkemystä kun päivystät täällä 24/7.
Taitaa paikalla mennä huonosti kun omistaja jatkuvasti aloittaa eri keskusteluja xxx paradisesta,niin ilmiselvää
Ei ole omistajan kirjoituksia. Itse käyn siellä säänöllisesti ja keskimäärin 3 kertaa viikossa siellä on nainen pantavana TÄMÄ ON TOTUUS.
Tällä pomin panemalla "naisella" on vaan munat. Se on se viinalle löyhkäävä vakitransu jota vanhat äijät käy jyystämässä jos sattuu ottamaan eteen,kaiken lisäksi se on ylipainoinen ja parta kasvaa vaan...Tämä on TOTUUS...tiedän kyllä paikan tasan tarkkaan.
Itsekin vähän epäilen että kukaan nainen tuossa paikassa kävisi. Ainakaan itse en ole naista siellä tavannut vaikka niin joskus toivoisin käyvän.
No eipä siellä naisia niin usein käykään. Enimmäkseen samalla asialla itsekin siellä eli miehiä katselemassa tai transuja. Käyn aina siellä, kun siellä voi touhuta luottamuksella. Naisiakin tykkään välillä touhuta, mutta pääasiassa miehiä. Joskus harvemmin naisia siellä käy. Ei se tosiaan mikään heterojen paikka ole.