Millaiset asennot olisivat hyviä, kun miehellä ja naisella on paljon pituuseroa? Mulla ja miehelläni lähentelee 35cm pituuseroa ja siks lähetyssaarnaaja on vähän hassu kun saa siinä miehen rintakarvoja laskea :D Eli onko kokemuksia mimmosissa asennoissa ison miehen ja pienen tytön kannattais harrastaa seksiä? Kaikki ideat on tervetulleita :)
Pieni tyttö + iso mies
Tsad
68321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
no doggy
tai sit sinä istut kepin päälle
tai tarjoot peppua sängyssä kyljelään
tai imaset
tai jätkä imasee
on mullakin vaimon kans pituusero semmonen 30 cm mut kuiteskin kaikki asennot onnistuu.Lähetyssaarnaaja asennossa mies voi olla leveessä polviasennossa ia yläkroppa pystyssä ja takaapäin koroketta vain muijan polvien alle,käyttäkää mielikuvitusta niin kyllä hauskaa riittää
Jos pituuseroa on tuo 30 senttiä, niin polvisesisonta on oikea asento.
Kaverisi voi seisoa pää pilvissä ja sinä imet moloo polvillasi pilvien alla
Mulla ja miehelläni on n.30cm myös pituuseroa ja hyvin on tähän asti asennot onnistuneet. Ehkä joskus vaatii vähän kikkailua jos on esim. jalat tai selkä kipeänä ettei voi olla niin hyvässä asennossa.. Mutta lähetyssaarnaaja yms. toimii hyvin.
Tää on paras!
Mies seisoo jalat harallaan lattialla, ja sinä hyppäät syliin ja pidät tiukasti kiinni. Mies kannattelee pepun alta ja eiku menoksi.
meillä myös pituuseroa 36 cm!!
kaikki asennot onnistuu kyllä hyvin,mutta paras on sellainen,jossa nainen selällään ja mies sivussa kyljellään naisen jalat miehen kyljen päällä! Se on ihan ehdoton meillä ja jos en muuten saa,niin siinä ainakin,kun voi hieroa samalla