Liian iso dildo pulma

pienempisopivajes

Vaimo ei halua että paikkoja venytetään.Sanoo että lörpsähtää ja pissa ongelmaakinn voi tulla. Samoin kun 2 kertaa olen saanut nuoleskella orgasmin tuolla isolla dildolla vaimolle on kuuleman mukaan levällään paikat. Dildo on keskeltä mitattu 6,3cm Harmillista ja ikään on 52v. Mikä on teillä sopivin joka käy?

6

832

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Suosittelija

      Hierokaa häxyn kanssa kaupat siitä isosta tekokyrvästä. Se voi sen eurolla ostaa, jos sen edunvalvoja antaa sille rahaa.

      • vaimitää

        Sinähän se Oulun paksupoju niistä edunvalvojista ja sossurahoista tiedät.


    • vieraskumimuna

      Mulla ei enään seiso kunnolla (yli 60v.) ja muija haluu päästä orkut loppuun asti. Ratkaisu: 35 cm ja paksu? kumikulli haarojen väliin ja muija saa ratsastaa kuin haluaa. Saa siten 2-5 orkkua peräjälkeen. Jokaiseen menee max 30 sek, koska liian raakaa peliä pitempään. Sitten on vähän paikat hellänä, mutta ei haittaa. Itseä vähän masentaa, kun en voi samaa tehdä normi kullilla.

    • Iinesseksi

      Olen itse 45.vuotias nainen. Nautin kun saan "venyä" miehelleni välillä. Leikimme välillä siten, että mies ottaa dildon upottaa sen minuun, samaan aikaan työntää sormia pilluuni, sitä kun tekee vähitellen niin tunnen alapäässänj pientä kipua, joka ei ole liikaa. Joskus illanistujaisten jälkeen päädymme myös harrastamaan kimppaa, silloin annan itseni kahdelle miehelle yhtäaikaa. Molemmat miehet siis työntyvät vaginaan yhtäaikaa, eikä alapääni siitä venynyt ole.
      Hyvänlaatuinen liukuöljy on tärkeä, se auttaa. Dildon paksuus on 5cm hyvin uppoaa myös yhtäaikaa peniksen kanssa.
      Eihän virtsarakko voi venyä, väliliha on se siinä joka venyy.
      Esim, kimppayhdynnän jälkeen alapääni on yhden illan jälkeen auki ja ilmaa menee helposti, palautuu hyvin.

      • Mene-hoitoon-taas

        Äläpä homo tyttöile.


    • ylikeskilutan

      Älä huoli. Sillä on jo muiden Oulun lähiövalaiden tapaan valtava ämpäri.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      66
      3362
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3157
    3. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      2648
    4. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      43
      2538
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1953
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1850
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1636
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      85
      1465
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1320
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      82
      1189
    Aihe