Vaimo ei halua että paikkoja venytetään.Sanoo että lörpsähtää ja pissa ongelmaakinn voi tulla. Samoin kun 2 kertaa olen saanut nuoleskella orgasmin tuolla isolla dildolla vaimolle on kuuleman mukaan levällään paikat. Dildo on keskeltä mitattu 6,3cm Harmillista ja ikään on 52v. Mikä on teillä sopivin joka käy?
Liian iso dildo pulma
6
784
Vastaukset
- Suosittelija
Hierokaa häxyn kanssa kaupat siitä isosta tekokyrvästä. Se voi sen eurolla ostaa, jos sen edunvalvoja antaa sille rahaa.
- vaimitää
Sinähän se Oulun paksupoju niistä edunvalvojista ja sossurahoista tiedät.
- vieraskumimuna
Mulla ei enään seiso kunnolla (yli 60v.) ja muija haluu päästä orkut loppuun asti. Ratkaisu: 35 cm ja paksu? kumikulli haarojen väliin ja muija saa ratsastaa kuin haluaa. Saa siten 2-5 orkkua peräjälkeen. Jokaiseen menee max 30 sek, koska liian raakaa peliä pitempään. Sitten on vähän paikat hellänä, mutta ei haittaa. Itseä vähän masentaa, kun en voi samaa tehdä normi kullilla.
- Iinesseksi
Olen itse 45.vuotias nainen. Nautin kun saan "venyä" miehelleni välillä. Leikimme välillä siten, että mies ottaa dildon upottaa sen minuun, samaan aikaan työntää sormia pilluuni, sitä kun tekee vähitellen niin tunnen alapäässänj pientä kipua, joka ei ole liikaa. Joskus illanistujaisten jälkeen päädymme myös harrastamaan kimppaa, silloin annan itseni kahdelle miehelle yhtäaikaa. Molemmat miehet siis työntyvät vaginaan yhtäaikaa, eikä alapääni siitä venynyt ole.
Hyvänlaatuinen liukuöljy on tärkeä, se auttaa. Dildon paksuus on 5cm hyvin uppoaa myös yhtäaikaa peniksen kanssa.
Eihän virtsarakko voi venyä, väliliha on se siinä joka venyy.
Esim, kimppayhdynnän jälkeen alapääni on yhden illan jälkeen auki ja ilmaa menee helposti, palautuu hyvin.- Mene-hoitoon-taas
Äläpä homo tyttöile.
- ylikeskilutan
Älä huoli. Sillä on jo muiden Oulun lähiövalaiden tapaan valtava ämpäri.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4613059Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3093046- 702098
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3401588Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1911464- 1051223
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751202Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121107K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81065Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.162993