Puoluejohtajien julkilausuma

Rinnasti terrorismin ja vihapuheen.
Eli syyllisti tänne tunkeutuneiden ja kantisten toiminnan ikäänkuin yhtä vaarallisena eikä millään tavalla käsitellyt sitä että ongelmat johtuvat hyödyttömästä maahanmuutosta.
284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oiskohan jo korkee aika tehdä virallinen mielenterveysarvio Pöpilästä et onks sil enää niin paljon muumeja laaksossa et se on vielä pätevä hoitamaan virkaansa?! :/

Äänestä

Eu-laukassa mennään ja kohta sekaantuvat askeleisiinsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arvox kirjoitti:

Rinnasti terrorismin ja vihapuheen.
Eli syyllisti tänne tunkeutuneiden ja kantisten toiminnan ikäänkuin yhtä vaarallisena eikä millään tavalla käsitellyt sitä että ongelmat johtuvat hyödyttömästä maahanmuutosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu