Ladataan…
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
markkanen tekee korit
jännivätä matsi suomessa menee ohi suomi
kärpäset alussa kiusas mua nyt ne on ystävällisiä
venäjä suomi ruotsi yhteistyö sopis mulle
1309721579 oon syntynyt verikokeet 13 päiä
naiset sano että vetäs turpiin jotka nallikarissa kiusas mua yle1hd
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
henrikijas721 kirjoitti:varmavakuutusyhtiö
henrikijas721 kirjoitti:
varmavakuutusyhtiö
kirjoitti:
Vahvista puhelinnumerosi kommentoidaksesi
Uudet käyttäjät vahvistavat puhelinnumeronsa ennen ensimmäistä viestiä. Saat vahvistuskoodin tekstiviestinä, ja palaat sen jälkeen takaisin tähän.
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 6
Vanhimmat
markkanen tekee korit
jännivätä matsi suomessa menee ohi suomi
kärpäset alussa kiusas mua nyt ne on ystävällisiä
venäjä suomi ruotsi yhteistyö sopis mulle
1309721579 oon syntynyt verikokeet 13 päiä
naiset sano että vetäs turpiin jotka nallikarissa kiusas mua yle1
hd