Koska yle alkaa syyttää siitä Trumppia?
Usaa koettelee luonnonmullistukset
waler-
9325
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mulla on varma tieto, että myrskyjen takana on Venäjän kyberhyökkäys
15 avoimella asteikolla .. kohta.
Trump on kieltänyt osan allahin sotilaiden maahantulon,joten syyllinen on ja vääräuskoinen.
Oikea jumala kostaa
Joku näuttelijänplanttu siitä trumppia jo syytti, kun ei usko ilmastoiskontoa niin luontoäiti kuulemma kosti ja tappoi ihmisiä. Vassareissa on näitä kaheleita enemmän kuin valtiollisissa laitoksissa.
Huomenna!
Tänään ei YLEläinen jaksa kun YLEnantaa eilen meidän veronmaksajien YLEveroilla hänelle kustantamaa konjakki-krapulaa! :/
No ilmaston lämmetessä myrskyjen todennäköisyys ja voima kasvavat. Trump on päättänyt irroittaa USA:n Pariisin ilmastonsopimuksesta, jokainen voi tehdä tästä omat johtopäätöksensä. Olisi mielenkiintoista tietää, että vieläkö Trump pitää ilmastonmuutosta Kiinalaisten keksintönä nyt kun Harveyn ja Irma ovat vähän käsitelleet USA:ta.
Tietenkään ei voida väittää, että Trump on syyllinen kyseisiin hirmumyrskyihin, mutta nämä tulevat lisääntymään jollei ilmaston lämpenemistä saada kuriin.
no nyt löyty ylelle ainekset syyttää
Absurdi ajatus, että ihminen voisi säädellä ilmaston lämpötilaa.
Kyllä se vaan on niin, että pienen ihmisen täytyy yrittää sopeutua vallitsevaan ilmastoon.
Mururoalta tuulee ydinkoe alueelta.