Johtoportaasta terve

OnecoinOnelife

Kuulkaas tissiposkiset vässykät. Menemme pörssiin ja mitään ette voi, säälittävät vastustajat! Coinjuna puksuttaa ja piipusta nousee vielä tummempaa savua kun vauhti kiihtyy ja homma globalisoituu. Joka kuukausi tulee merkittävä määrä uusia jäseniä, mitäs siihen sanotte vastustajat? Myöskin neuvottelut Kuuban ja Venezuelan kanssa käyvät kuumina. Ennakkoluulottomina ja fiksuina valtioina he liittyvät parhaiden joukkoon ja valuutaksi tulee onecoin, myöskin puhe että kansalaisille vuoden onelife membership.

7

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rööööh

      Johtoporsaan tervehdys ei edes naarata. Melkoisen jööttin päkistit.
      Taidat puksutella siellä peräkamarissa vipattavan peiton alla. Joka kuukausi oneaktiivit poistavat nettiyhteyksiään oikeustoimien pelossa.
      Eipä minulla muuta!

      • Lähdekoodi

        On myös mahdollista että edunvalvojat laittavat uunojen nettiyhteydet poikki.


      • röööh
        Lähdekoodi kirjoitti:

        On myös mahdollista että edunvalvojat laittavat uunojen nettiyhteydet poikki.

        Totta. Oneporukka tarvitsee oikeasti holhoojan. Kukapa täysjärkinen uskoo "valuuttaan" jolla oiasti ei voii ostaa mitään. DealShaker naurattaa, hahahaha


    • Tykooni

      Oi viisas johtoporsas, kerro meille milloin on seuraava mega event? Haluan louhia ja splitata.

      • TriRojuTässä

        Tässä Tri Roju:: Seuraava Mega on kun pääsen vankilasta ...2032 Q4.


    • Tissiposket nauraa paskaista naurua koinisteille!! Rahanne olette hävinneet! Te olette SIOITTAJIA. Te vähä-älyiset ette ymmärrä maailman menosta mitään! Tissiposket!

      MUAHAHAMUAHAHAMUAHHAHAAAAA

      Poijjaat!! Taasen!

    • LouhijaVM2011

      Miten vitus tää homma voi ainavaan jatkua? Huvittavaa ja ennenkaikkea epätoivoista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Perussuomalaisten kannatus enää 12,9%

      Perussuomalaisten kannatus laskee edelleen kuntavaaleissa. Kannatus sulaa kuin kevälumi auringossa. Onkos tuo ihme, kun
      Perussuomalaiset
      486
      17915
    2. Varo sisältöpaljastuksia! Tämän naisen bachelor-Joonas valitsi - Oliko valittu Monica vai Vivianna?

      Joonaksella on kaksi naista jäljellä. Mutta valitsiko bachelor kahdesta naisesta Monican vai Viviannan? Oliko mielestäsi
      Bachelor
      45
      2135
    3. Trump - otan Gasan haltuun nyt

      USA miehittää Gazan alueen ja rakentaa siitä uuden upean alueen aurikoiseen Israeliin. Väkivaltainen alkuperäisväestö h
      Maailman menoa
      327
      1605
    4. Ensio tunkee jo tyttärensäkin telkkariin!

      Eikö kaljulle ex-stripparille mikään ole pyhää?? https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000011013742.html On tuo härski
      Kotimaiset julkkisjuorut
      257
      1432
    5. Runebergin tortut

      Hyviä huomenia ja mukavaa päivyliä. 😊 Nyt kahvetta tippumaan. Harmi ettei ole torttua. 😊☕✨❄️❤️
      Ikävä
      267
      1134
    6. Millaiset olivat ikäväsi kohteen viimeiset temput?

      Kerro siitä omin sanoin.
      Ikävä
      51
      1021
    7. Surullinen olo

      Mutta helpottunutkin😭
      Ikävä
      101
      1003
    8. Bachelor-Joonas sekstasi toisen naisen kanssa - Tästä syystä valitsi kuitenkin Monican: "Nyt mun..."

      Bachelor Suomi -realityssä koitti lopullisen valinnan hetki. Paljon onnea ja lykkyä rakkauteen Joonas ja Monica! Lue l
      Bachelor
      14
      944
    9. Hyvää yötä

      Puumanaiselle 🐆❤️
      Ikävä
      67
      849
    10. Nyt nainen

      Asia on nyt niin, että välillä hankala ajatella meitä sängyssä sillee
      Ikävä
      35
      793
    Aihe