Pohjoiskorea nurkassa?

Ydinase niiden ainoa neuvotteluvaltti.. Muuten jenkit hyökkäisi sinne..
775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Demokraattinen Pohjois-Korea on jo voittanut psykologisen sodan ulkopolitiikassa. Kim Jong Un tietää sen.

Äänestä

Trump meinaa hävittää Pohjoiskorean? Tappaa miljardeja ihmisiä.

Äänestä

P-Korean johtaja on ilmeisesti pahasti jälkeenjäänyt. Häneen ja juttuihinsa olisi parasta suhtautua, kuten pieneen lapseen.

Äänestä

Nyt ei voi Usa hyökätä,kun ydinase?

Äänestä

Nirri pois Trumpilta!

Äänestä

Kiina lopultakin rupesi todellisiin P-Korean vastaisiin toimiin. Miten P-Korea reagoi?

Äänestä

Ne turvatakuut voi laukasta pattitilanteen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitäätajuta kirjoitti:

Ydinase niiden ainoa neuvotteluvaltti.. Muuten jenkit hyökkäisi sinne..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu