Kuinka paljon näitä luuseripoliiseja oikein on ???
olis-hyvä-tietää
3332
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No puhivat tuossa aikasemmin että norjassa ja virossa on vastaava nyt tämä norja tuli meidän tietoon varmaan joka maassa jossa on tälläinen pohjoismainen huumesota menossa niin löytyy.
Suomen ainut järjestäynyt rikollis jengi on POLIISI
Mikään muu järjestö ei ole mua koppiin mielivaltaisesti sulkenut eikä mikään muu järjestö huvin vuoksi minua tiellä pysäyttele ja maksulappuja kirjoittele
Ja kaiken tuon tuo Suomen suurin ja ainut rikollisjärjestö tekee vain sen takikia että tykkää vainomisesta - koska heidän Boss Kolehmainen on sanonut ettei poliisin ole koskaan pakko kirjoittaa sakkoja vaan nuhtelu varoitus / kirjallinen varoitus ovat myös mahdollisia
No poliisi joutuu työkseen selvittämään rikoksia ja siinä sivussa näkevät miten huumediilerit kylpevät rahassa, niin kyllähän se alkaa houkuttamaan.