Jos haluat Laura eroon Eu:sta ja pakolaisista

niin muuta pois Suomesta yhdessä muiden Persujen kanssa niin te ja suomalaiset ovat tyytyväisiä!
354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laura on ja pysyy Suomessa on loistava Presidettiehdokas puolueelle josta saamme olla ylpeitä jatkossakin,toista on tämä Vasureitten kuvatus punikin jälkeläisiä joka on myös samaa mieltä että duunari nauttii liiankovaa liksaa lisää ulkomaalaisia tarvitaan että duunarit saadaan nöyräksi,Mistä löysivätkin noi tyhmän oloisen ehdokkaan .

Äänestä

riittää ku Katainen ja Stubb pysyy pois Suomesta

köyhien hoitajien kamut ne.

Äänestä

Kyllä Laura vaikuttaa rehelliseltä asiansa kanssa. Vai onko luottamus itänaapuriin aitoa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hyväideavaimitä kirjoitti:

niin muuta pois Suomesta yhdessä muiden Persujen kanssa niin te ja suomalaiset ovat tyytyväisiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu