https://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/pohjois-korean-ulkoministeri-new-yorkissa-meilla-on-oikeus-vastatoimiin/6588842#gs.zo1atEg
Historia toistaa itseään, kommunistit tuhoavat itsensä.
Historia toistaa itseään, kommunistit tuhoavat itsensä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
PKorean hallinnolla on jo kakulit housussa niinkuin hluuserillakin.
Siitä ei hyvää seuraa..
Peukkuni on samaa mieltä. Persuilu on kivaa vaikka suoli olisikin täynnä. Vai mitä persnassikat?
Kim jong unnia vituttaa kun usa ei julista sotaa sille. kim jong un haluaa saada marttyyrikuoleman kun se nyt kuitenkin tietää kuolevansa kun pkorean kansa ottaa vallan omiin käsiinsä..
voi pikkuista pullasorsaa...
Peukkuni muistuttaa jo pikkuista pullasorsaa, koska se on ollut jo viikon suolessani. Fantsua hommaa vai mitä?
No niin vaan ovat menetyämässä.
Rauha heidän muistolleen.
Kertokaapa pershomppelini voiko oman anuksen peukutuksesta saada AIDSin?
Saattaa saadakkin. Riippuu siitä kenelle olet sitä jakanut viime puoluekokouksessa. Halla-aholaisilta saa ainakin aina syfiliksen. Söpöä persuilua.
AIDSista puheenollen, luulen että vasen peukkuni on saanut sellaisen. Koska se oli "vahingossa" tunkeutunut pikimustaan kokoomusaukkoon. Siellä oli semmoiset kapitalistijuhlat että oksat pois. Ja nyt pelottaa. Pelottaako teitä?
Kyllä me nyt kommariveljien kanssa tiedetään että urossian perse on todella nyt hyvää..
Peukutus on todellakin kiva harrastus. Varsinkin perusporvaripoikaporukoissa. Vai mitä hyväveliseni?
Olet oikeassa, *luuseri.
Kyllä me kommariveljesi tiedämme että urossian perse on todella nyt hyvää..
Peukuttamisen ilo se tekee elämästäni elämisen arvoisen ... entäs teille muille perssupojjiille?
Se on todellakin ainoa iloni. Perunakellarissa kun on muuten niin pirun kylmäkin.
MV-lehdessä+luki,+että+porvaripoikien+yleisin+harrastus+on+peukutusleikit.+Jopa+95%+peukuttaa+ruskeaa+reikäänsä+säännöllisesti.+Jännittävää+hommaa+varmaan?
Pakko kertoa totuus;
Pohjois-Korea häviää maailmankartalta samalla tavalla kuin hävisi aikoinaan Itä-Saksa.
Sitten koko paskan kamaluus selviää.
Joo ja silloin *luuseri tukkii itsensä kokonaan omaan perseeseensä.
Peukalo perseessä se persun tiellä pitää! Soinin uudistuotantoa olkaa hyvä!
Olet oikeassa, ensin ne menettävät järkensä, sitten valtansa.
Kiva kun muistutit.
sattuvasti :))))))))))))))))
Lykkäsin peukkuni sattuvasti suoleeni. Kyllä kirveli. Sattuuks teidän anusaukko joskus porvarijönssit?
Pohjois-Korean kommunismi on demokraattinen, valtiokapitalismi, jossa monopolioikeus (patentti, tekijänoikeus ja tavaramerkki) on vain valtiolla. Kauan eläköön Kim Jong Un!
Näyttää siltä että kommunismi elää 2-3 sukupolvea.
Kuubassa se oli voimassa 2 sukupolvea, pkoreassa 3 sukupolvea.
Sitten kansa kantaa kommunistipaskat tunkiolle.
Kiva kun muistutitte.
Peukaloni elää vain puoli sukupolvea, sillä se on jo lyhentynyt puoleen ankaran peukutuksen takia. Kiva kun muistutitte!
Peukutuksen ja persuilun käytännön erot, vai onko niitä! Lue MV-lehdestä autenttinen analyysi.
Huominen tuo taas uuden köntsäviirun jokaisen porvaripojun peukaloon. Ihanaa vai mitä?
ei ole enää valtaa maassa, ainoastaan kasa aseita.
MV-lehden mukaan aasien peukutus on vaarallista touhua, sillä niillä on kaviot. Uskotteko te sen persukomut?
diktaattoreilla on diktaattoreiden kohtalo. Hyvä niin.
Historia todistaa peukutuksen olleen hyvin yleistä oikeistopojujen keskuudessa. Ja sama peli vaan jatkuu edelleen ... vai mitä?
Pöööööö__
paskaista elämäänsä. Ei kykene muuhun.
Jokainen uusi päivä on uusi peukutuspäivä. Siksi mua hymyilyttää kuin Halla-ahoa kuutamolla. Entäs sua?
MV-lehti kertoo kolumnissaan, että Odin-ryhmän toiminta loppui jäsentensä pakonomaiseen oman peräaukkonsa peukutukseen. Siis kesken partioinninkin. Homma levisi siis reisille ja usein myös konteille. Kummaa porukkaa vai mitä?