sähköposti

tik_

miksihän sähköposti ei avaudu ohjautuu ihan oudolle sivulle suomi24 sähköposti

3

165

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minnikoira

      Samat sanat. Eilisestä lähtien on ollut kummallisia ongelmia. Eilen ollessani saapuvien viestien sivulla kesken kaiken posti väitti avatessani viestiä , että 'tuntematon lähettäjä' kaikkien eilisen päivän viestieni kohdalla ilmoittaen samalla , että viestissä ei ole sisältöä - vaikka hetki sitten olin lukenut samat viestit , joissa oli asiallinen sisältö. Posti suositteli salasanan vaihtoa.
      Vaihdoin nopeasti salasanani , ylläpito ilmoitti , että jatkossa pitää käyttää uutta salasanaa kirjautuessa. Nyt yritin - ei onnistu. Posti ei tunnista uutta eikä vanhaa salasanaa , vaan ohjaa uudenlaiselle kirjautumissivulle , joka ei johda minnekään. Siihenkään ei kelpaa kumpikaan salasanani - ei uusi eikä vanha.
      Eilen ilmoitettiin postissa olevan teknisiä ongelmia , nyt ilmoitus on poistettu. Eli kysyys kuuluu : millä tavalla tämän postin nyt pitäisi toimia? En ihan heti lähtis jälleen salasanaakaan vaihtamaan , koska asia ei näytä korjaantuvan ainakaan sillä.

    • Tuntuuoudolta

      Täällä ei saa automaattista kirjautumista pois päältä vaikka oon sata kertaa yrittänyt tyhjentää sivuhistoriasta kaiken mahdollisen. Eilen pe-illalla posti oli aivan sekaisin
      Yhteiskäytössä kun kone on niin vähän huono juttu.
      Ylläpidolta apuja?

    • Juu ei myöskään toimi tuolla sivulla. Käyttäjätunnus tai salasana on väärin. (LGI-0006) ilmoitus tulee koko ajan. Ongelma ei ole eilisestä siis korjaantunut. Toivottavasti sähköposti saataisiin pian toimimaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      74
      4276
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      93
      3993
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      58
      2487
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      67
      2357
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      41
      2054
    6. 124
      1966
    7. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1939
    8. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      54
      1698
    9. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      56
      1682
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      66
      1592
    Aihe