sähköposti

tik_

miksihän sähköposti ei avaudu ohjautuu ihan oudolle sivulle suomi24 sähköposti

3

235

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minnikoira

      Samat sanat. Eilisestä lähtien on ollut kummallisia ongelmia. Eilen ollessani saapuvien viestien sivulla kesken kaiken posti väitti avatessani viestiä , että 'tuntematon lähettäjä' kaikkien eilisen päivän viestieni kohdalla ilmoittaen samalla , että viestissä ei ole sisältöä - vaikka hetki sitten olin lukenut samat viestit , joissa oli asiallinen sisältö. Posti suositteli salasanan vaihtoa.
      Vaihdoin nopeasti salasanani , ylläpito ilmoitti , että jatkossa pitää käyttää uutta salasanaa kirjautuessa. Nyt yritin - ei onnistu. Posti ei tunnista uutta eikä vanhaa salasanaa , vaan ohjaa uudenlaiselle kirjautumissivulle , joka ei johda minnekään. Siihenkään ei kelpaa kumpikaan salasanani - ei uusi eikä vanha.
      Eilen ilmoitettiin postissa olevan teknisiä ongelmia , nyt ilmoitus on poistettu. Eli kysyys kuuluu : millä tavalla tämän postin nyt pitäisi toimia? En ihan heti lähtis jälleen salasanaakaan vaihtamaan , koska asia ei näytä korjaantuvan ainakaan sillä.

    • Tuntuuoudolta

      Täällä ei saa automaattista kirjautumista pois päältä vaikka oon sata kertaa yrittänyt tyhjentää sivuhistoriasta kaiken mahdollisen. Eilen pe-illalla posti oli aivan sekaisin
      Yhteiskäytössä kun kone on niin vähän huono juttu.
      Ylläpidolta apuja?

    • Juu ei myöskään toimi tuolla sivulla. Käyttäjätunnus tai salasana on väärin. (LGI-0006) ilmoitus tulee koko ajan. Ongelma ei ole eilisestä siis korjaantunut. Toivottavasti sähköposti saataisiin pian toimimaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      89
      1458
    2. 72
      1234
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      84
      1144
    4. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      270
      941
    5. 95
      909
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      35
      846
    7. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      49
      777
    8. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      79
      737
    9. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      55
      723
    10. 45
      675
    Aihe