sähköposti

tik_

miksihän sähköposti ei avaudu ohjautuu ihan oudolle sivulle suomi24 sähköposti

3

235

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minnikoira

      Samat sanat. Eilisestä lähtien on ollut kummallisia ongelmia. Eilen ollessani saapuvien viestien sivulla kesken kaiken posti väitti avatessani viestiä , että 'tuntematon lähettäjä' kaikkien eilisen päivän viestieni kohdalla ilmoittaen samalla , että viestissä ei ole sisältöä - vaikka hetki sitten olin lukenut samat viestit , joissa oli asiallinen sisältö. Posti suositteli salasanan vaihtoa.
      Vaihdoin nopeasti salasanani , ylläpito ilmoitti , että jatkossa pitää käyttää uutta salasanaa kirjautuessa. Nyt yritin - ei onnistu. Posti ei tunnista uutta eikä vanhaa salasanaa , vaan ohjaa uudenlaiselle kirjautumissivulle , joka ei johda minnekään. Siihenkään ei kelpaa kumpikaan salasanani - ei uusi eikä vanha.
      Eilen ilmoitettiin postissa olevan teknisiä ongelmia , nyt ilmoitus on poistettu. Eli kysyys kuuluu : millä tavalla tämän postin nyt pitäisi toimia? En ihan heti lähtis jälleen salasanaakaan vaihtamaan , koska asia ei näytä korjaantuvan ainakaan sillä.

    • Tuntuuoudolta

      Täällä ei saa automaattista kirjautumista pois päältä vaikka oon sata kertaa yrittänyt tyhjentää sivuhistoriasta kaiken mahdollisen. Eilen pe-illalla posti oli aivan sekaisin
      Yhteiskäytössä kun kone on niin vähän huono juttu.
      Ylläpidolta apuja?

    • Juu ei myöskään toimi tuolla sivulla. Käyttäjätunnus tai salasana on väärin. (LGI-0006) ilmoitus tulee koko ajan. Ongelma ei ole eilisestä siis korjaantunut. Toivottavasti sähköposti saataisiin pian toimimaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      343
      2728
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      177
      2080
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      1744
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1557
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      53
      1085
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      269
      912
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      248
      786
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      60
      689
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      40
      575
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      561
    Aihe