https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005392586.html
Kyllä JOUKKO PSYKOOSI on Suomessa paha - kuin noin moni psykoosipotilas on lappuun nimensä rustannut
Eipä taida hoitoon riittää kaikki tällä hetkellä Suomessa olevat Neuroleptit
Ninni ei koskaan osaa sanoa mistään asiasta mitään vaan jahkailee ja sanoo että jos voi tietysti asian näikin nähdä tai tehdä ja sitä rataa !
Kyllä Presidentin tulee selkeästi sanoa mitä mieltä hän mistäkin asiasta on eikä jahkailla kuten entinen paska
Ninni hiilenä
7
314
Vastaukset 7
- sdfghjkljhgf
Ööö,tuota ,mjaa ööö,tuota niin sale on jo vanha höppänä vaihtoon heti.
- Näin_on_
Salea jatkokaudelle kannattavat voisivat kertoa mitä Sale on saanut aikaan presidenttinä.
- Osa_varmasti_muistaa
Näin_on_ kirjoitti:
Salea jatkokaudelle kannattavat voisivat kertoa mitä Sale on saanut aikaan presidenttinä.
Saulin saavutukset vvministerin ajoilta jolloin Sauli antoi tavalliselle kansalle keppiä oikein kunnolla samalla hellien rikkaita verohelpotuksilla.
- karhinkäki
Paavo oli paras pääministeri. Pääsimme vauhdilla EU kansalaisiksi ja vielä vauhdikkaammin euroon. Paavolipposelle ei vastaan sanonut kukaan, muuten olis nahkurin orsilla tavanneet vihaisen Paavon!
Neljännesvuosisata sosialistisia presidenttejä opetti arvostamaan myös sitä mitä presidentti EI tee.
Niinistö on ainoa varteenotettava vaihtoehto ja kansa kyllä tietää sen.Pekkaa tulen äänestämään toisella kierroksella
Pekka on sitä mitä on hyvine ja huonoine puolineen
Viimeksi myös Tarjan piti päästä läpi ensimmäisellä kierroksella mutta tosi tiukka vääntö tuli- elin_kranzin_haamu
Mokuttajia molemmat, Pekka ja Tarja. Pekan puolue pahin RKP:n kanssa. Ei muuta, mutta kohta meillä on no-go alueita ja jo nyt mm. ambulanssihenkilöstö täytyy varustaa luotiliiveillä ja luodinkestävällä kypärällä ja syy on tasan yksin Pekan ja Tarjan ajaman mokutuksen. Meille tulee väkeä joka tappaa ja raiskaa. Ruotsissa tämä on nähty tuhanteen kertaan.
Miksi siis haluat meille saman ongelman? Se kun on omaan pesään paskomista ja pahempaakin.
https://twitter.com/rromanovitch/status/629985639497338880
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1531661
Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt5441420Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"
Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l1581324Sinkut-palstan suurin valhe
Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va247866Miesten suusta kuultua
Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "172852- 58796
- 56708
- 54706
Haluaisin mies tietää pari juttua
Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt26700- 52599