Penispumppu

Julma-suonikas-nykyään

Onko muilla miehillä kokemusta penispumpuista , millaisia tuloksia pituuteen/paksuuteen ?

11

1365

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tätikuuntelee

      Kerro ihan omat kokemuksesi ensin 👍

      • Julma-suonikas-nykyään

        Kaluni on kasvanut pituus 18,5cm ympmitta 14,7cm , 2kk on tullu 2cm pituutta lisää ja ympmittaa 1,5cm. Eli kasvua on tullut kun käyttää säänöllisesti joka toinen päivä, kalusta on tullut erittäin suonikkaan näköinen.


      • Pekkapippelinkasvattaja

        Potenssi on parantunut, lepomitta kasvanut. Pituus aika sama paksuus kasvanut hitusen. Pumppailtu noin 3 kk.


    • NikoNakki

      Ei ole kokemusta, mutta kannattaa kokeilla 30 cm dildoa ja tunkea se perseeseen ilman liukastetta.

      • tumputtajam

        kokemusta on kiva runkkupeli ,mut mitään kasvua en ole huomannu, mut ainakun käyn runkkaamaan ni monesti tulee ens pumpattua kalu kovaks,nytkii tätä kirjottaessa on kalu pumpussa


      • Koklattuon

        Joo kokemusta on ja ei sillä pysyviä tuloksia saa.. hetken on vähän paksumpi/pidempi ja olo on hieman outo kun rupee naimaan. Se tunne on vaikee kirjoittaa mutta jätän sen kuitenkin pois jos meinaa seksiä harrastaa. Oma kivaa sillä voi kyllä tehdä..


      • kylläkasvaa

        Voi sillä saada pysyviäkin tuloksia mutta aktiivisuutta vaaditaan. Tottakai kulli kasvaa jos sitä joka päivä venyttää.


    • ijrkg

      Mikä olis paras pumppu 19/13,5cm mittaselle penikselle. Tuntuu ettei millään löydy 22-25cm sylinterin mittasia joissa 5-6cm halkasija.

      • bigboy21

      • Suonikas-jööti54v

        Hotlips nettikaupasta löytyy mister boner deluxe penispumppu jossa mittaa 25cm halkaisija 6-7cm, ostin itselleni kyseisen pumpun penikseni koko kun aloitin käytön oli 18,5/14,7 . Tekee ainakin peniksestä julmetun paksun, pumppauksen jälkeen ympmittaa on 15,5-16,5 pituutta vielä tuo sama 18,5. verisuonet ainakin pullottaa tosi paksuina näkee sitten kun kauemmin käyttää että mitä tapahtuu, vaimo tykkää kovasti kun suonet on pinkeinä peniksen varressa tekee kuulema melkos kutaa pillussa.


    • Anonyymi

      PENIKSENI ON YLI SATA TUHATTA KILOMETRIÄ PITKÄ EN NAIDA KETÄÄN NAISTA KUN SISUSKALUT MENEE RIKKI JA SITTEN HÄN KUOLEE NUIIN KUIN EKEFANTTI MUN PERSEESSÄ

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      37
      2726
    2. Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?

      Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.
      Ikävä
      89
      1174
    3. Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia

      Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.
      Maailman menoa
      127
      979
    4. Oliko mies vetäytyminen

      Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.
      Ikävä
      60
      950
    5. Mitä söitte Hänen kanssaan yhdessä viimeksi?

      Tällainen vihjeketju:)
      Ikävä
      66
      907
    6. Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää

      Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos
      76
      858
    7. Oon tässä pohtinut että se nainen

      Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle
      Ikävä
      70
      805
    8. EU:lta tyly ratkaisu Temulle

      On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta
      Maailman menoa
      99
      802
    9. Nainen on ihana

      ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?
      Ikävä
      25
      718
    10. Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä

      Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi
      Ähtäri
      30
      684
    Aihe