Kaipaan entisiä jorinoita

Joskus oli aika jolloin pystyi keskustelemaan tällä palstalla.Nyt se aika on ohi mutta palataan joskus.Vaikka ennen kuin joulupukki tulee!
5117
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Älä mee tai viet multa kaiken. Luin juuri lehdestä että mies tuli raskaaksi. Aion tänä iltana panna itseäni ensimmäistä kertaa perseeseen ja näin menetän myös perseneitsyyteni ja saan perheen lisäystä viimein ettei elämä mene sinkkumiehenä hautaan asti.

1Äänestä
  • Kuulostaa todella kätevältä tavalta saada klooniarmeija aikaiseksi. Mies tulee kaiketi keskimäärin 10-11 vuotiaana sukukypsäksi. Mies voi siis tehdä itsestään 10 kopiota, jonka jälkeen vuosi kerrallaan yksi kopioista alkaa lisääntyä. 20 vuoden kuluttua kopioita ja kopioiden kopioita on äkkisältään laskettuna 75 kappaletta, jonka jälkeen kopioituminen alkaa kasvaa jo melko rivakasti.

    Äänestä

  • Ei se ollut mies, vaan nainen. Syntynyt siis naiseksi, eli nainen.

    1Äänestä

Ei tämä tästä ainakaan parane, ihan suosiolla vaan etsi joku kunnollinen keskustelusivusto.

1Äänestä

Neuroleptit tehnyt kylmiksestä kiltin
tyttöstelijän, nähty ikävä palstalla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Sonnisaaren.Seppo kirjoitti:

Joskus oli aika jolloin pystyi keskustelemaan tällä palstalla.Nyt se aika on ohi mutta palataan joskus.Vaikka ennen kuin joulupukki tulee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu