mitä? milloin Ruisrock perutaan?

ku Ruottissa on jo menty tähän että monikulttuurisuus on rikasta ettei maassa enää mitään muuta kulttuuria tarvita!

http://professorinajatuksia.blogspot.fi/2017/07/yhteiskunnallinen-muutos-peruutti.html
576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Varto vain, sieltähän meille muukin typeryys tulee - siis Ruottista.

Äänestä

Sieellhän jo opetetaan lapsille että on ihan normaalia että isällä on monta vaimoa yhtäaikaa. Peppi taas on rasismia, koska siinä on tyttö joka asuu yksin ja on rohkea (sinkkunainen). Pepin kavereina taas on annika ja tommi, valkoisen heteroperheen kakarat, joilla on vielä vaaleat tukat. Rasismia sekin ja homovastaista.

Äänestä
  • Annika oli kylläkin tummatukkainen aarjalainen.

    Äänestä

Islamväki ei tykkää rokkimusasta eikä iskelmistä. Joten ihan selvä ettei tällaista ole soveliasta esittää millään festivaaleilla. Täytyyhän meidän olla vieraanvaraisia ja suvaitsevaisia muslimeja sekä tulevaa valtionuskontoamme ja sen arvoja kohtaan!

Äänestä

Rockmusiikki on saatanasta ja Alaahin vastaista, kaikki konsertit ja festivaalit on peruttava Islaminvastaisina Suomessa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pahusRuisrockKoivuJa kirjoitti:

ku Ruottissa on jo menty tähän että monikulttuurisuus on rikasta ettei maassa enää mitään muuta kulttuuria tarvita!

http://professorinajatuksia.blogspot.fi/2017/07/yhteiskunnallinen-muutos-peruutti.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu