Huhtasaari on hyvä

Toivottavasti myös muut tajuavat.
25170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Varsinkin biologia ja fysiikka ovat Lauran vahvoja aloja.

Äänestä
  • Tuskimpa ?

    Äänestä

Laura on viisaampi kuin yksikään uuvatti. Se riittää minulle. Siksi äänestän pitkästä aikaa persujen ehdokasta.

Äänestä
  • Kuinka moni uuvatti uskoo maapallon olevan 6000 vuotta vanha pannukakku kuten Laura?

    Äänestä

  • mie uskoin Neuvostoliittoon ja leniiniin marxsiin ym huru-ukkoihin

    Äänestä

  • joulupukkikovielä kirjoitti:

    Kuinka moni uuvatti uskoo maapallon olevan 6000 vuotta vanha pannukakku kuten Laura?

    Maapallukka kyllä lätsähtää pannukakuksi jos presidenttinä on muu kuin Laura. Vihdoin mullakin on vaihtoehto kun ei tarvitse valita patamustan porvarin ja sukupuolisesti täysin nyrjähtäneen viherhörhön väliltä.

    Äänestä

  • joulupukkikovielä kirjoitti:

    Kuinka moni uuvatti uskoo maapallon olevan 6000 vuotta vanha pannukakku kuten Laura?

    Mistä sinä tiedät että hän niin uskoo? Luomiseen hän uskoo kuten minäkin. En kuitenkaan usko että maapallo on niin nuori vaan jopa miljardeja vuosia voi ikä.

    Äänestä

  • qåaäzm kirjoitti:

    Mistä sinä tiedät että hän niin uskoo? Luomiseen hän uskoo kuten minäkin. En kuitenkaan usko että maapallo on niin nuori vaan jopa miljardeja vuosia voi ikä.

    Ehkäpä näissä olosuhteissa olisi parempi että Laura äänestäisi sinua eikä toisinpäin?

    Kenenkään ulkopuolisen tuskin kannataa äänestää kumpaakaan teistä.

    Äänestä

Tajuavat kyllä, Huhtasaaren kaltaista ei muissa puolueissa hyväsytä, saisi korkeintaan naurua aikaan jos pyrkisi heidän presitentti ehdokkaaksi.

Äänestä
  • Toistaiseksi eniten on naurattanut Haavisto ja Kyllönen, politiikan Ohukainen ja Paksukainen.

    Äänestä

  • pelleShow kirjoitti:

    Toistaiseksi eniten on naurattanut Haavisto ja Kyllönen, politiikan Ohukainen ja Paksukainen.

    Minua taasen on naurattanut kaksi Vasemiston puupäätä Merja Kyllönen ja Paavo Arhinmäki joista tehtiin Ministerit tähän maahan,tulee mieleen nämä elokuvat Pekka Pätkä. No tämä toinen puupää lähti vielä Presidenttehdokkaaksi ihan lihaisaa ainesta on kasvattanut ruhonsa oikeisiin mittoihinsa rungonosalta osalta ok mutta rakennusaineita ei riittänyt yläkertaan kuten olette huomanneet.

    Äänestä

  • Laura kerää myös hallituspuolueista paljon ääniä. Ei kaikki hyväksy uuvattien sanomaa.

    Äänestä

  • laatuaHaluavalle kirjoitti:

    Laura kerää myös hallituspuolueista paljon ääniä. Ei kaikki hyväksy uuvattien sanomaa.

    Laura ei saa edes kaikkia persujen ääniä.

    Äänestä

Huu-haa Huhtasaari naurakaa jo persut itekin.

Äänestä

Kukas se onkaan uuvattien oma presidenttiehdokas, vai pitääkö sekin lainata kokoomukselta?

Äänestä

Valoisuutta ja rehellisyyttä tähän maahan kaivataan kipeästi. Huhtasaari voisi olla siihen hyvä esikuva.

Äänestä
  • Kun Sauli Niinistö rupesi jakamaan polkupyöriä niin minun kelkkani kääntyi!
    Minun ääneni saa Laura Huhtasaari !

    Äänestä

Tietenkin Laura.....Suomi Suomalaisille....kansainvälisesti...kauppaa käyden .....rasite pakkoruotsi pois.Ahneus kuriin

Äänestä

97%+äänestysikäisistä+on+sitä+mieltä,+että+Laura+ei+ole+hyvä.+N.+70%++persuista+ei+aio+äänestää+Lauraa.

Äänestä

Timo Soini on samanlainen hörhö. Paavi on kuulemma erehtymätön Jabban mielestä.

Äänestä

Ihan sama, kun nykyisin presidentilla ei ole oikein mitaan valtaa...etua tietysti olisi jos olisi hajuton mauton ja variton. Siksi kai monia pelottaakin jos presidentilla olisi jotain sanottavaa.

Äänestä

Ei kaikkien ole pakko olla Sauli Niinistö -klooneja. Laura erottuu porukasta edukseen.

Äänestä
  • Samaa mieltä edellisen kanssa, Laura osaa puhua niin että tyhmempikin ymmärtää!!
    S.niinistö ei ääntäni saa!

    Äänestä

Minun ääni menee Israelin ystävälle Huhtasaarelle.

Äänestä

Voi joku sentään Merja Kyllöstä äänestää ison perseen takia,sanovat että isonperseenkuva rittää perille menee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Eiöhkimistäenää kirjoitti:

Toivottavasti myös muut tajuavat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu