Mitä virkaa on stop merkeillä kun ei niitä valvota,mänttiläisistä suurin osa on lukutaidottomia idiootteja eikä noudata niitä.
liikenne mänttässä
raappu
3
234
Vastaukset
- jaataksikuskimänttilästä
MItä järkeä on liikennevaloilla kun ei niitä noudateta? Ainakin useampi taksi vaatisi alkolukon kera värisokeus ja ylipäätään näkötestin, sen verran useasti ajelevat päin punaisia. Se on kielletty siltikin vaikka ei risteyksessä olisi juurikaan muita. Olisiko liikennerikkomksien syynä kauhea kiire juoruamaan taksikopille asiakkaiden asioita...
- mielensäpahoittajakossu5
Joo, monasti katsonut, että kuskit ovat värisokeaa kansaa, kun pitää punaista päin kaahailla. Voisi hyvin ottaa koko liikennevalosysteemin siitä pois, ei sillä mitää virkaa ole, tekee vain tekoruuhkan keskustaan.
- Anonyymi
up
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678