Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miksi minua kiihoittaa mielettömästi kun vaimoani

Miksi minua kiihoittaa mielettömästi kun näen vaimoani naivan toisen miehen.
Vaimo saa itsekin kiihoittumisen kun katson kun kaveri nai häntä avustuksellani.
Olemme kimpassa melkein viikoittain
Mikä teidän motiivinne on?
171522
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Kiitokset viesteistänne. Mutta se mikä sopii teille ei välttämättä passaa meidän tarpeisiin.
Jatkakaa toki kauhojenne ja narkkinne kanssa emme tuomitse.
Itse pitäydymme vaimoni kanssa kimppanainnissa kavereiden kanssa.
Vaimo tuossa ihmetteli että eikö se tunnu vähän kovalta kun tungette niitä kauhoja perseeseenne ja eikö siitä tule tikkuja perseeseen?

Äänestä

Nii mikä siinä kiihottaaki?
Tyttö ystävääni käy aika usein vieras iso kalunen panemassa, kiihottavaa kateltavaa;)
Panon jälkeesaan nuolla kiimasta ja spermasta pilluu, ja runkkaan itteni

2Äänestä
  • Itse tykkään kun naimme vuorotellen ja yhtäaikaa ja saamme vaimon nauttimaan

    Äänestä

  • M38Vuotta kirjoitti:

    Itse tykkään kun naimme vuorotellen ja yhtäaikaa ja saamme vaimon nauttimaan

    Me myös naimme välillä vuorotellen ja samaan aikaan.
    Ja nytten tyttö ystävä haluaisi että vieras panisi myäs mua. Ja imisin sen kalua.
    Emme viälä kokeillu enkä tiä kokeillaanko.

    Äänestä

Varmaankin kiihottaa se kun vaimosi nauttii vieraasta isosta mulkusta.- Minulle asia pelkkää fantasiota.Tottakai kiihottaa ku itsekin pääsee panemahan keskikokoisella paljaalla mulkul syvälle ja ääni kertoo nautinnost

Äänestä
  • Minä haluan vaimoa naitavan vaikka joka päivä kimpassa.

    Äänestä

Nautin seksistä tosi paljon ja sekin voi olla kiihokkeena kun tietää että toinenkin nauttii

Äänestä

Vaikea sitä on selittää. Se on vain niin kiihottavaa nähdä, kun vieras kyrpä uppoaa vaimon pilluun ja näkee vaimon nautinnon.

1Äänestä
  • Juurikin näin , ei sitä pysty selittämään. Itsestä ainakin tuntui kun ensimmäisen kerran näin vieraan kyrvän ensimmäisen kerran työntyvän vaimoon ja myöhemmin sykkivän spermat sisään, että olisin siirtynyt kiimassa ylemmälle tasolle. Ehdottomasti kiihottavimpia kokemuksia ikinä.

    Äänestä

  • Hyvin samanlaiset tuntemukset kuin Tompallakin. Ehkä kuitenkin sillä erolla, että vaimoni ja minä nussimme ensimmäistä (vaan eipä kyllä viimeistä!) kertaa niin, että vieraita kyrpiä olikin kerralla 2. Vierasduo oli tuttu - jopa niin tuttu, että olimme jo parin kuukauden ajan keskustelleet aiheesta teemalla "mitähän jos..." Toinen panijakandidaateista oli poikamies, toinen ns. nainut mies. (Niin hän kyllä totisesti olikin viimeistään sessiomme jälkeen...)

    Asiaan: vaimoni lepäili (?) kookkaalla, lähes 3 hengen sängyllä, me miehet olimme vielä makuuhuoneen ulkopuolella. Olimme vaimoni kanssa sopineet, että hän kertoo meille, milloin hidalgoilla on happy hour edessä.... ja eipä aikaakaan, kun vaimoni vieno ääni kutsui: pojat, naimaan! Viaton ääni ja kutsun sisältö olivat niin lujassa ristiriidassa keskenään, että meidän oli suoranainen pakko noudattaa kutsua välittömästi.

    Marssimme makuuhuoneeseen vain todetaksemme, että vaimoni oli linnoittautunut aika tiiviisti täkin alle (esileikkiä, tiesin vaimoni kuitenkin olevan aikamoinen ekshibitionisti), joten kannustin kahta muuta muskettisoturia käymään (sananmukaisesti... ) peremmälle.

    Tarpeeton kursailu olisi ehkä kestänyt turhankin pitkään (joskin "luvattu" päämäärä oli jokaisella kuitenkin tiedossa). Vaimoni plaseerasi vieraat tottuneen emännän tavoin niin, että molemmmat vieraat pääsivät kunniapaikoille ja minä "isäntänä" vuoteen päätyyn valvomaan juhlan edistymistä.

    Kauan sitä ei tarvinnut odottaakaan. Vaimoni ohjasi tottuneesti toisen vieraistamme taakseen, liikutteli hetken ajan loistopersettään ja sujautti sitten ykköspanijan kyrvän sisälleen (voisinkohan sanoa, että tottuneesti??? Voisin!)

    Toisen vieraan kyrvän hän otti suuhunsa, jolloin minulle jäi vain kädellä runkattavan kiilapojan rooli... Se oli tarkoituskin, koska minulla oli jo lähes kymmenen vuoden ajan ollut etuoikeus vaimooni - ei siksi, että olisin missään vaiheessa ollut ns. "pillukade" - sanonta kenties pohjoisen suunnalta, vaan päinvastoin, kuten tämäkin tarina toivottavasti osoittaa.

    Katselin hetki hetkeltä enemmän kiihottuen, kuinka nussijatrion koreografia eteni. Se eteni kauniisti ja kiihottavasti. Huomasin, että sekä vaimoni että ensimmäinen nussija olivat orgasmin partaalla. Ja sehän tuli. Ja tuli vielä toistamiseen ja kolmannenkin kerran..... Nyt palsta ilmoittaa, että olen käyttänyt tämänkertaisen kirjoitustilani. Jatketaan. Vai jatketaanko?

    1Äänestä

Minussa syke alkaa nousta kun vieraat mäkee vaimon alasti.
Alkaa riisua ja hyväillä vaimoa ja pääsee nuolemaan vaimon pillua.
Kaikkein paras minä vaimon kanssa 69 asennossa nuolen klitorista levitän vaimon pakaroitaja katson kun kaveri työntyy oman vaimon piluun.
Katson kuinka pillu elää kullin varressa huulet venyy painuu kasaan venyy joka työnnön ja vedon aikana.
Lopuksi kaveri painaa täysin vaimon pillun pohjille ja antaa spermansa vaiimoni huomaan.
Muutama työntö ja sperma alkaa valumaan vaimon pilluvakoa pitkin.
Nyt on minun vuoroni työntyä vaimoni spermaiseen pilluun kunnes laukean ja kaverimme jatkaa vaimon naintia.
Itse odottelen omaa vuoroani jälleen kiihkosta kovana.
Vaimon iso orgasmi kun tulee on hienoa seurata vaimon pillua jos iitse ei ole nainti vuorossa.
Yleensä vaimo saa ensin useita pieniä orgasmeja ja sitten tulee se mahti orgasmi johon nainti loppuu jokikin aikaa.
Vaimoni on sellainen pikku vinkulelumme jota on kiva vinguttaa kavereiden kanssa.

1Äänestä

Ehdittekö käymään lainkaan töissä naimisen lomassa, tai harrastamaan mitään muuta kehittävää ? Siis onko elämänne pelkkää naimista ilman suloista ihanaa esileikkiä ?

Äänestä

Viikonloput on melko seksi painoitteellinen.
Kyllä viikonloppuna vaimoa pannaan kimpassa koska kaikki haluaa.

Äänestä

Rakastan kunnioitan ja luotan vaimooni seksimme on runsasta ja hyvää.
Itsetuntomme on hyvä joten miksi ei vaimo saisi nauttia vähän vieraista kokemuksista.

Äänestä

Minua aviomiehenä kiinnostaa myös, kun vieras astuu vaimoa. Toisaalta olisi livenä kiva katella siitä muutenkin, mutta ei taida Suomessa olla mahdollista kuin yksityisesti.
Vaimo on rohkea ja halusi itsekin kokeilla vierasta, katsoi tanssiravintolan olevan se oikean paikan, otimme hotellihuoneiston jossa väliovi jonka voi sulkea. Laittoi korsetin alle ja saumasukat, haki yksinkertaisesti komeimman miehen tanssiin ja alkoi heti keimailla. Näin kun miehen käsi tanssi selän päällä ja pepulla,kohta tajusi korsetin ja sen selvempää viestiä ei voi olla.
Vetäydyin omaan huoneen puoliskooni siinä vaiheessa kun sama käsi oli vaimon hameen alla mustalla vitulla, tiesin että kohta tulevat perässä.
Kuuntelin sen kahinan ja suutelun maiskautukset varsin pian, kun tulivat sisään. Pelkkä äänimaailma sai minut, ensimmäisen kerran vieraan kanssa, mukaansa ja keskityin nautintoon.
Vaimo oli voidellut miehen elimen ja kivekset liukkarilla jotta naidessa pussit hakkaisivat paljaita pakaroita. Sen lotinan alkaessa aloin runkata omalla puolellani, tunnetta ei voi sanoin selittää.
Vaimon voihke oli vähän jopa liioiteltua mutta siitä tiesin rajun yhdynnän olevan käynnissä, harmi ettei sitä pystynyt kuulemaan kun sperma lähti matkalle vaimon pyhimpään.

Naiseni ovela veto oli pyytää miestä hakemaan ulkoa hampurilainen niin pääsin hetkeksi vaimon luo. Se näky kun hän levitti mustinsukin kätketyt reitensä ja naitu tavara oli viimeinkin edessäni.
Se siemennesteen määrä joka oli jo valunut lakanalle ja osa vielä matkalla. Oli pakko maistella sen katajaista kirpeyttä ja työntää oma miehuus juuri naituun tavaraan, pitoa ei ollut yhtään vaan tavaton liukkaus yllätti minut. Huomasin rinnoissa ja kaulassa fritsut jotka kiihottivat entisestään ja ruiskautin omat kastikkeet vieraitten sekaan. Sitten pakenin omalle puolen, yön aikaan heräsin nainni ääniin ja palasin omalle päivyspaikalleni. Neljästi yhtyivät illan ja aamun välillä.
Aikaa tästä on yli 20 vuotta ja sinä aikana ollut n.40 eri miestä, muutama vakkarikin.
Vaimo on yhä hyvin kaunis 53 vuotias ja halukas vieraisiin miehiin ja meille asia on suunnaton nautinto muutaman kerran vuodessa. Otamme mukaan vain hoikkia ja alle 50v komeahkoita sinkkumiehiä, yksi riita vähemmän kun ei ole mustisongelmia. Kunnollisia ja asiaa ymmärtäviä miehiä on vain vaikeaa löytää, itsensä kehujia vaikka kuinka tai liian arkoja. Kokeilkaa parit jos molemmat samaa mieltä.

1Äänestä
  • Mahtuksiko teidän joukkoonne 22v nainen.

    Äänestä

Olen itse halukas 40-70v miehistä jos haluatte 22v naista ottakaa yhteyttä. Kimppakin käy.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


M38Vuotta kirjoitti:

Miksi minua kiihoittaa mielettömästi kun näen vaimoani naivan toisen miehen.
Vaimo saa itsekin kiihoittumisen kun katson kun kaveri nai häntä avustuksellani.
Olemme kimpassa melkein viikoittain
Mikä teidän motiivinne on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu